Mladší o pár let II.

Celkem želím toho, že televize Prima rozjela II. řadu seriálu Mladší o pár let. Ikonou je skutečně reprezentativně vyhlížející Sabina Laurinová, odborným partnerem této řady je Klinika GHC Praha. Je mi to líto proto, že bych přece jen raději viděl další řadu seriálu Jste to, co jíte s Kateřinou Cajthamlovou a Petrem Havlíčkem — i přes některé výhrady to byl přece jen seriál z hlediska docílení správné váhy užitečnější.

Mladší o pár let - Sabina LaurinováPlastická chirurgie má samozřejmě místo pro zlepšení postavy. Pokud se ale týče nadváhy, tak tu liposukce nespraví, ta je určena jen pro domodelování postavy — v ideálním případě se odebírá tak 2-3 kg tuku na problematických partiích.

Bohužel stále se najde dost těch, kteří si myslí, že právě liposukce je řešením, jejich 10-20kilogramové nadváhy.

Doufejme jen, že se najde také dost odpovědných plastických chirurgů, kteří dokáží čelit nerealistickým přáním svých pacientů.

Nechte se inspirovat novým pořadem, jen prosím nezapomeňte, že sama televize Prima ho zařadila do zábavných pořadů. Proto ho prosím neberte příliš vážně.

13 Komentářů

 1. Nada

  Je to super pořad a lidé kteří dokaží opravdu zázraky,moc tomu fandím a i já bych se ráda přihlásila,určitě na mě není místo které by nešlo vylepšit.Budu ráda jestli bude 3.řada a mohla bych se přihlásit,jen nevím kdy se včas dozvědět termín přihlášení.Děkuji Nada.

 2. Nadežda

  já bych se ráda přihlásila do pořadu o par let mladší ráda sleduju váš pořad který mě zaujal chtěla jsem se dozvědět víc jak mám postupovat dál k přihlášení dekuji Naďa

 3. Drahuse

  Dobry den,rada bych se prihlasila do poradu o par let mladsi.Tento porad me velice zaujal a chtela jsem se zeptat jak bych mela dale postupovat k prihlaseni dekuji Drahuse

 4. Anna Černá

  Měla bych zájem jítk Vám do pořadu-mladší o pár let.Postihla mně vážná nemoc,kdy jsem přibrala a zestárla.Chtěla bych to zkusit.Kde a jak se mám k Vám přihlásit?Děkuji Za radu.Černá T:725047550

 5. Zdena

  Dobrý den ráda bych se přihlásila do pořadu mladší o pár let fandím tomuto pořadu a určitě jste hodně lidem změnili život byla bych ráda kdy bude 3.řada Zdena.

 6. Sona Liskova

  Dobry den ctela bych se k vam prihlasit do poradu o par let mladsi.Co proto mam udelat? dekuji za odpoved s pozdravem Liskova.

 7. Miroslav Bílek

  Zdravím všechny…..SUPER pořad,Sabinka cool moderátorka!V pořadu dělají zázraky…Rád bych se přihlásil,ale nevím jak a kde,poradí mi někdo?Moc,moc pořadu fandím,jen tak dále…s pozdravem Mirek

 8. Eva

  prosím jak se k Vám přihlásit?
  Děkuji mockrát

 9. Pilová Marie

  Dobrý den.
  Obracím se na vás s prosbou, jest-li by jste mohli pomoc mé mamince, tedy jest-li by to vůbec bylo možné.
  Maminka má 57 let, je vdovou a v životě to neměla vždy jednoduché, což se podepsalo na na její tváři.
  Pomožte prosim vás, maminka jsi to opravdu zaslouží.
  Děkujem
  Důbrava

 10. Lucie

  Dobry den,moc se mi ten to porad libi a proto bych Vasim prostrednictvim chtela prihlasit svoji maminku.Moc by me zajimali jake dalsi kroky pro prihlaseni mam udelat.Moc dekuji Lucka

 11. Ingrid

  Dobrý den ráda bych se přihlásila do pořadu,jestli bude třetí řada,moc se mi pořad líbí,mám mladšího partnera o 9 let,chtěla bych vypadat mladší,

 12. jirka pták

  dobrý den,je to výborný pořad,rádi se na to díváme s celou rodinou,proto nás to velice zaujalo a proto by sme rádi přihlásili naší maminku a sestru.pokud tento pořad budete nadále vysílat,zdělte nám prosím termín a podmínky přihlášení.předem děkujem a přejeme příjemný den.
  jirka.

 13. Martina Novotná

  Ahoj,také bych se chtěla stát krásnější a mlatší o pár let.Je mi 32 let ale mám problém, nosoretní rýhy,celkem hluboké a mimika obličeje jedné strany mi při mluvení zvedá jeden horní ret,jsem krasavice:-).Zlobí mě trochu i vytahané břicho po cisařském řezu,cvičit se mi nechce a není ani čas,mějte se fajn, šla bych určitě do toho.Neznamená že je mi míň a nemužu mít vrásky.

Přidávání komentářů není povoleno.