Obezin na omezení chuti k jídlu

Český výrobek Obezin je nový doplněk stravy, který obsahuje účinné látky rostlinného původu, díky kterým se rychleji zasytíte, i když sníte méně. Obezin zlepšuje zažívání, podporuje tvorbu probiotických kultur a také stabilizuje hladinu cukru v krvi. Látkou, která je odpovědná za funkci Obezinu je PSC.

Obezin na hubnutíPSC je patentovaný rostlinný komplex přírodních polysacharidů. Během půl hodiny po spolknutí tablety Obezinu se PSC v žaludku aktivuje a až stonásobně nabobtná: Tím se vytvoří viskózní a stabilní gelová hmota. Ta svým objemem způsobí, že vás přestanou vás trápit chutě na sladké, zbavíte se chuti „jíst mezi jídly“, omezíte přejídání se ve večerních hodinách. Díky snadnějšímu nástupu pocitu nasycená budete jíst menší porce – tím se sníží energetický příjem a snáze zhubnete.

Doplňků stravy, které fungují podobným způsobem, tedy nabobtnáním polysacharidového gelu a urychlením pocitu nasycení, je na trhu více. Výrobce má ale v případě Obezinu ještě dva trumfy v rukávě. Tím prvním je cena, zřejmě i proto, že se jedná o původní místní výrobek. Tím druhým jsou příklady uživatelů, kterým se s Obezinem podařilo zhubnout. A nechybí mezi nimi ani známá jména:

S Obezinem zhubla i Ivana Christová

Ivana ChristováIvana Christová, Miss ČSSR 1989, představuje něco jako „důkaz místo slibů“. Po nemoci Ivana přibrala a marně se snažila 5 let zhubnout. Nakonec se obrátila na odborníky, kteří do jejího hubnoucího programu především zařadili i Obezin. Ivana Christová zveřejnila svůj příběh poté, co zhubla téměř 15 kg během 3 měsíců – pak dále dodržuje doporučení, aby zhubla ještě dalších 5 kg. Zajímavé na tom je, že se Ivana nijak zvlášť nepřejídala, spíše naopak, kalorický přísun potravy byl naopak nedostatečný. V podstatě to souvisí se známým faktem, že nadváhou mohou trpět i lidé s nedostatečným příjmem živin (viz článek Podvyživení tlouštíci).

Další přípravky řady Obezin

K dispozici jsou i doplňky stravy

  • Obezin After Diet – po dietě, omezuje chuť na sladké a zabraňuje jo-jo efektu
  • Obezin Junior – určený specificky pro mládež 15 – 18 let.

Cena, zkušenosti, recenze uživatelů

Podobnější informace najdete na partnerském webu obezin-hubnuti.cz, kde můžete také tento výrobek za vynikající cenu objednat.

2 Komentářů

  1. Magda

    Podle většiny uživatelek v naší diskuzi je tento přípravek jako jeden z mála opravdu funkční, takže ho také můžeme doporučit 🙂

  2. Překlady textu

    Koukala jsem se na recenze těch, co to brali, a vypadá to docela zajímavě, asi do toho půjdu.

Přidávání komentářů není povoleno.