ALLI – lék na hubnutí

Normálně nepropaguji žádné pilulky na hubnutí, ale tentokrát udělám jednu u preparátu Alli. Alli je totiž prvním volně prodejným lékem v EU s klinicky prokázaným efektem na snížení hmotnosti. Účinná látka orlistat zabraňuje vstřebávání přibližně 25% tuku přijatého v potravě.

Alli (Orlistat 60mg)Tuk, který se nevstřebá, se vylučuje stolicí. Při požívání příliš tučného jídla se může projevit z výše uvedeného důvodu průjem. Alli vás tedy mimo jiné „naučí“, abyste si vybírali stravu s nižším obsahem tuku. Alli mohou užívat osoby starší 18 let a s BMI (body mass index) vyšším než 28.

Pilulka ovšem nenahradí změnu stravovacích návyků, která je ve většině případů nutná pro efektivní zvládnutí nadváhy.

Aktualizace březen 2013:
Podle informace výrobce není Alli v tomto okamžiku v ČR dostupný. Zmizela tak z trhu známá značka volně dostupného léku na hubnutí. Ovšem nezoufejte, stále můžete vyzkoušet alternativy, třeba z oblasti doplňků stravy nebo zdravotnických prostředků, které mohou mít vynikající efekt a které je možné pohodlně objednat na internetu.
Chcete-li zhubnout, doporučujeme:

Oba tyto výrobky znáte z úspěšné televizní reklamy. Na uvedených odkazech jsou k dispozici i zkušenosti a recenze uživatelů.

Dávkování Alli

3x denně 1 tobolka spolu s hlavním jídlem. Léčba by neměla trvat déle než 6 měsíců. Doporučuje se používat multivitaminový přípravek, aby se předešlo nedostatku vitaminů rozpustných v tucích (vitamíny A, D, E a K).

Alli a dietní plán

Efektivní léčba obezity předpokáldá i změnu stravovacího režimu. Dietní plán je tedy součástí léčby s Alli. Ne nadarmo reklamní slogan říká, „ke každým 2 kg, které zhubnete vlastním úsilím, vám Alli pomůže shodit další 1 kg“.

Žvýkací tablety Alli

Nově jsou k dispozici i žvýkací tablety s dávkou účinné látky 27 mg orlistatu. Tyto tablety není třeba zapíjet vodou a jsou stejně účinné i při menším obsahu orlistatu.

Cena přípravku ALLI, akce

Alli (tobolky i žvýkací tablety) jsou k dispozici v baleních 84 nebo 120 ks. Standardní cena je okolo 1000 Kč za 84 žvýkacích tablet, je ale možno získat v akci nebo na internetu slevu i přes 30% z této částky (situace na podzim 2012). Alli je tak mnohem přístupnější než při masivním uvedení na trh před 2 lety.

Zkušenosti s Alli, recenze

Určitý obrázek a předpoklad účinnosti Alli si můžeme udělat z informací o klinickém testování, které bylo součástí schvalovací procedury. Stručně řečeno, lidé s nadváhou nad BMI 28 shodili s Alli v průměru 4,8 kg (během ročního pozorování), kontrolní skupina s placebem 2,3 kg. Rozdíl byl tedy 2,5 kg. Ve skupině pacientů s BMI 25 – 28 byly rozdíly mezi pacienty s Alli a pacienty s placebem nevýznamné (zdroj: EMEA).

Prášky na hubnutí Alli a Xenical – srovnání

Alli (výrobce Glaxo SmithKline) obsahuje stejnou účinnou látku orlistat jako přípravek Xenical (výrobce Roche), Xenical je ale na lékařský předpis. Rozdíl je v dávce, jedna tobolka Alli obsahuje 60 mg účinné látky (žvýkací prášek 27 mg), Xenical obsahuje 120 mg.

Upozornění, příbalový leták

Přípravek Alli se nesmí používat při přecitlivělosti na obsažené látky, při současné léčbě cyklosporinem, warfarinem nebo jinými perorálními antikoagulancii, dále při chronickém malabsorbčním syndromu, při cholestázem v době těhotenství a kojení. Prostudujte si příbalový leták na oficiálním webu www.alli.cz pro podrobnější informace.

Diskuze o Alli

Pokud máte vlastní zkušenosti s přípravkem na hubnutí Alli, zkušenosti s dietním plánem Alli apod., zúčastněte se prosím naší moderované diskuze o alli, která je na této stránce níže.

(Publikováno 7.2.2010, naposledy aktualizováno 1.3.2013.)

189 Komentářů

 1. alex

  Taky jsem to našel (přes server SÚKL). Úplné detaily tam nejsou, ale řekl bych, že to má asi význam pro ty hodně obézní nebo trosky bez vůle. Ti ostatní by sand měli 5 kilo za rok zvládnout jen trochou životosprávy a cvičením.

 2. sandra

  Někde jsem našla informaci, jak byla účinnost prokázaná klinickým testováním: za 1 rok s alli zhubli pacienti v průměru o 4,8 kg, zatímco kontrolní skupina s placebem zhubla o 2,3 kg. Součástí terapie je i změna jídelníčku, tak proto asi zhubli všichni. Když to tak vezmu, tak všechy ty problémy s průjmy, větry apod. v průměru za rok přinesou jen 2,5 kila rozdíl. No a to se týká jen těch dost obézních nad BMI 28, u těch s BMI od 25 do 28 je efekt nulový, alespoň teda statisticky. To mi teda přijde slabota! Nebo máte lepší zkušenost?

 3. Zdenka

  Brala jsem Alli v létě před dovolenou měsíc a půl,původní váha 87kg,po 77kg.Je to neskutečné,ale dala jsem dolů 10kg.Jedla jsem přesně podle přiložené knížky s recepty,žádné hříšky,nic takového.Ted jsem si ho koupila před jarem znovu a mám dole po 3 týdnech 4 kg.Měla bych jen dotaz,vzhledem k tomu,že nic takového jako nežádoucí účinky u mě nebylo ani jednou,asi proto,že jsem držela zásady co byly doporučeny co se stravy týče,tak by mě zajímalo,zda nevíte,jestli tento lék snižuje účinky antikoncepce.Nebot v příručce o tom nic nepíší,jen to,že může být antikoncepce méně účinná,pokud má člověk průjmy,což já neměla.Myslíte,že se s Alli může špatně vstřebávat krom tuků i antikoncepce?

 4. alex

  @Zdenka: Cituji z příbalového letáku:
  „Perorální antikoncepční tablety mohou být méně účinné, pokud máte silný průjem. Pokud
  dostanete silný průjem, používejte doplňující způsob antikoncepce.“ Vedlejší účinky (průjem) jsou asi individuální, záleží asi i na složení stravy (celulóza, vlánknina). Je to prima, že je tu pozitivní zkušenost.

 5. Zdeňka

  Souhlasím,kdo má nad váhu pár kilo,tak je to na nic..já to také vyzkoušela,jediné pozitivum,co jsem na sobě pozorovals,byla pravidelná stolice a když jsem opravdu přehnala jídlo a pítí,např.při nějaké oslavě,tak ve stolici byl regulérně vidět tuk a mastná kola..

 6. alex

  @Zdeňka: Pokud někdo jí málo tučnou stravu, tak ten efekt je samozřejmě malý. Dokonce v případě, kdy zkonzumované hlavní jídlo je netučné, tak se má pilulka vynechat.

 7. Jana

  Me osobne tahle sranda nepomohla vubec, spis naopak, snazila jsem se dodrzovat presny postup z etikety a den co den bylo neco. Bolest hlavy, zavrate, prujem.. Ted hubnu 3ti mesic s poradcem a mam 7 kg dole! Jde to sice pomalu ale citim se skvěle, doporucuji vsem!

 8. Michaela

  Ahoj!já už mám za sebou 3 měsice s Alli a 14kg dole!letí to rychle stejne jako stolice když zobnu něco tučného!neusínám na vavřínech a nespoléham se pouze na alliho a cvičím a žiji zdravě!alli je první lék na hubnutí který funguje!vřele doporučuji!

 9. ruzena

  Takdlouho sem na to cekala a je to k nicemu jenom sponzorovani draheho leku,jedine jsem mela pravidelnou stolici jinak nic naopak jsem mela chut na sladke .Lepsi je caj na hubnuti a levnejsi .Opravdu humbuk reklama a nic ,nejlepe je opravdu nejist a malo pitny rezim a pohyb.Alli k nicemu ale ma krasne baleni a jinak nic.

 10. mendy

  ahoj,taky se chystám něco udělat se svojí váhou:)A jdu do Alli.Takže dámy, určitě poreferuji jak to dopadlo,poněvadž když s tím zhubnu něco já, tak snad každá…zkoušela jsem dělenou stravu ,jídelníčky profesionálů na hubnutí apod,vždycky jsem cvičila..plavání,inliny,kolo a vždycky jsem spíš zpevnila svaly takže jsem vypada spíš mohutněji:)Myslím že někomu opravdu stačí (nežrat)a trochu se hybat…štastný to člověk,někdo musí dřít,ale kdo má tu vůli každý den cvičit jako blázen,koukat se na žraví okolí a přitom výsledky jsou tak malé.takže mi držte palce:)

 11. beruska

  Alli mi také pomáhá, kila jdou dolů i když si občas dám něco sladkého, kterému nemůžu odolat. Za 2 měsíce mám 6 kg dole. Člověk si ale musí dávat pozor na tučné, protože ten průjmový tuk vychází z těla sám a je to dost nepříjemné. Takže Alli je tímto fakt účinné.

 12. Multánová

  Tak čtu příspěvek mendy..a hrozně se mi líbí, držím jí palce a doufám,že nápodobně..brala jsem před rokem meridii, je pravda,že jsem dala dolů deset kilo za pár měsíců, na mě měla dobrý vliv a žádné vedlejší účinky, letos už ji bohužel asi neseženu, aspon zatím ne, tak zkusím asi taky Alli, ikdyž ta cena mě taky trochu leká, navíc nevím,jestli bude fungovat..ale asi to bez nějaké berličky nedokážu…takže držmě si palce..baculky..-))

 13. Daniela

  Zdravím, doporučí mi někdo Alli? Mám 158cm a váha 69kg. Díky komplikacím nemohu sportovat tak jako dřív a kila jdou sama nahoru jak o závod. Mám k tomu i rod. předpoklady. Díky za odpověď.

 14. Monika

  ať čtu jakýkoliv typ diety nebo léku podporující hubnutí tak jde vždy o lidi ktrý váží víc než 90 kilo a zhubnou na 70kg cožje užásná zpráva ale nejmíň 10kg mají ještě nadváhu a dál už jim hubnutí nejde…takže pro nás co potřebujeme shodit 4kg takový diety a doplňky nejsou

 15. petra

  Ahoj, tak moje zkušenost z alli je asi ne moc dobrá. Brala jsem to 3 dny a po každé spolknuté tablete do 10 minut prujem oranžové barvy a křeče v břichu. Vykašla jsem se na to. Myslím, že je to chemiie. Opravdu neexistují prášky na hubnutí,které by neudelali z tělem mazec.Neberte to!!!!!!

 16. zdena

  Taky jsem si koupila ALLI.Ale myslím si že kdyby člověk dodržoval životosprávu tak jak se tam píše,zhubnul by i bez něj a ušetřil by 1200Kč.

 17. Milada

  Prosím, máte už také někdo zkušenost, jak to probíhá po vysazení léku ? Vrací se kila zpět ? Protože před Meridií a Lindaxou mě uživatelky varovaly, že se kila pak rychle vrací, takže jim váha vlastně spíš jen lítala sem tam podle toho, zda zrovna užívaly či nikoli. Do toho bych se nerada dostala.Díky za odpověď.

 18. marcela

  Ahoj všem,mam taky potíže z,nadváhou.Kdyš sem se přestěhovala do sveho bytu,tak sem se nezačla hlidat a je země (87Kg)ženská.Už sem toho dost slyšela o,pilulkách alli a jak sem tady četla članek a přečetla si dizkuzi,tak se dotoho taky pustím,a přeju všem moc štěstí,při zhazovaní tuku:-)

 19. Eva Holcová

  Bohužel patřím do té skupiny žen, které rády jí a pak doufají, že nějaký lék nebo potravinový doplněk donutí jejich tělo zázračně zhubnout. Zázraky se ale bez pevné vůle nedějí. Vyzkoušela jsem v minulosti leccos, co bylo na trhu. Xenical (což je silný Alli), stejně tak, jako teď užívám druhé balení Alli. Nezhubla jsem ani gram (naopak přibrala 2 KG), jelikož jsem nesnížila svůj příjem potravin. Jediný efekt je, že lépe chodím na WC. Naprosto nevěřím v tyto preparáty (i když já hloupá je beru a vvždy si slibuji, že už si je nebudu kupovat, že jsou to vyhozené peníze), pokud budete jíst a nehýbat se, nezhubnete!!!!Pokud snížíte příjem, třeba poslední jídlo v 16 hod, zvýšíte svůj pohyb, potom určitě zhubnete bez Alliho i jiných preparátů.Je to jako se vším, nemáme pevnou vůli a reklama na nás útočí a firmy prodávající tyto přípravky si mohou mnout ruce. Lidi pojďte neblbnout!

 20. Lenka

  ahoj všem také bych se chtěla podělit se zkušeností s alli. Mám těžkou nadváhu,kila mi zůstala i po porodu a ke zdravotním potížím které mám po úrazu mám i dispozice v rodině celý život držím diety a v rámci možností cvičím,ale bez výsledku tak jsem zkusila alli,beru ho již skoro tři týdny a mám 6kilo dole týden jsem kvůli nemoci vysadila a trochu zhřešila a váha se nehnula obden plavu,takže to má asi něco do sebe je pravda že záchod zažívá mastnou skvrnu ale to je jediné dá se to vydržet takže za mne mohu doporučit

 21. lenka

  ahoj všem mám 27,6BMI a alii je doporučené od 28 i když daleko od toho nejsem myslíte že to mám zkusit? Nemám s tím žádnou zkušenost prosím poraďte díky Lenka

 22. šárka

  Ahoj baculky,mám také problém s nadváhou…Přemýšlela jsem o liposukci ale mám strach….Jsem po třech dětech a bohužel mi zůstali kila…Nevím jak to schodit pohybu mám víc než dost,večer odpadám unavená nemám ani čas cvičit…Přemýšlím o ALLI,chtěla bych ho zkusit…tak nevím nechám si poradit od Vás….Šárka.

 23. Jaruška

  ahojky teda koukám cosi tady píšete,a to ali je jenom o prujmu to já brala meridii 10 a byla sem fekt spokojená měla sem jí na předpis na měsíc a zhubla sem necelých 10 kg a ještě sem k tomu byla zaregistrovaná do jejich poradny a fakt dobrý všem doporučuji tak přeji všem hezké hubnutí.Ahoj Jaruška

 24. lenis

  Ahojky vsem,ja mam tez problem s nadvahou mam kolem 80kg+- jak kdy ,chci skusit alli,na zitra ho mam obednany bvude 50procentni sleva,je den nadvahy takze misto 1200kc budu platit 600kc ,toto vse by bylo jeste v poho,ale ja mam rozstrousenou sklerozu a tak omezeny pohyb,coz k hubnuti je pohyb potreba ,coz u me nehrozi.tak sem zvedava ,ja uz skusila co se fakt dalo a vse co existuje,bylo obdobi ze sem zhubla treba jen 5kg ,ale jeden den a vse zpet,jim celkem zdrave a kdyz zhresim tak rano a pak uz nejim jen pyji vodu.

 25. Radka

  Ahoj 🙂 Přiznám se že jsem si alli chtěla koupit ,ale dřiv než vyhodim peníze jsem se o tom něco chtěla dozvědět a jak tak koukam..je víc negativních skušeností než pozitivních a takže se na to radši vykašlu:-)

 26. miriam

  Ahojte děvčátka,jak to tady tak čtu,tak je to 50 na 50,ale asi to taky vyzkouším,ale stále mě od toho něco odrazuje!jsem od rána do večera v práci a na pohyb nemám tak moč času,myslíte že i tak to pomůže?A kdo už jste do toho šly,tak Vám přeji hodně zdaru a štěstí!A kdyby někdo měl levnější tabletky,tak se prosím ozvěte děkuji,meil:mery.ch@seznam.cz

 27. Renča

  Zdravím nás všechny pěkné ženy,dnes jsem využila slevy a koupila si 2 balení ALLI,snad se to podaří je mi 45 let 164/89kg hrůza,ale když to papáníčko je tak dobré jdu do toho Marie držte se přeju všem moc úspěchů renča

 28. Květa

  Ahoj holky tak mám na večer objednaný alli,jdu do toho,ale neví …snad to pomůže už jsem taky vyzkoušela kde co,zatím bez úspěchu.tak nám všem držím palce.

 29. Jana

  Tak jednoho dne jsem se rozhodla že si koupím Alli. Ještě že jsem najela na tuhle stránku, a rozhodla sem se to zamítnout. Alli nebude dobré rešení ostatně jako všechny ostatní léky. Když tak čtu že každá druhá z Vás má pravidelnou stolici,to si rovnou můžu koupit Gutalax který stojí pouhých 60 kč a rapidně tím snížím náklady. Ženy jeden jediný způsob jak opravdu hubnout je prostě “ NEŽRAT“ a „HÝBAT SE“ jinak to prostě nejde. A čím více si tu postavu vydřete tím lépe se bude potom chlubit tou dřinou. Vím že času je „Málo“… ale každá z Vás a tomu věřím si tu hodinu v posilovně, nebo kdekoli jinde najde jen prostě musí chtít. Vyzkoušela jsem nepřeberné množství prášku, všechny k ničemu!!!!! Rozhodla jsem se tedy doslova nežrat a pracovat na sobě:):):). a cítím se svěží. Taky mi přijde zvláštní cena výrobku o celých 50%. Z hlediska ekonomiky by tohle nedopustily. Proto si myslím že se Alli tak moc neprodává, a proto se ho snaží zbavit!! Ženy neblbněte, a raději dejte 60kč za posilovnu a ušetříte, plus nebudete mít následky do života. Krásný den.

 30. Iva

  Ahoj holky co bojujete s postavou)))myslím, že bez cvičení a redukce stravy se vysněné postavy prostě žádná z nás nedočká.Chce to silnou motivaci.Zčala jsem cvičit pilátes a plavu.Zredukovala jsem stravu a za měsic bez allí zhubla sedm kilo.Ono to jde holky..jen přestat se pořád vymlouvat na něco a zapomenout na knedliky, omáčky ,koblihy a misto frustrace na gauči jit cvičit.Vždy je důležitá priorita.Bud hezké tělo do plavek nebo ty proklaté špeky.Taky jsem si koupila allí včera a věřím že prujem mít nebudu.Chce to vědět kolik tuku obsahuje jidlo co sním.Je jasné že když si dám vic tučné než 12 g na porci, bude mě špatně.Ale uvědomte si ,že trvalá obezita podstatně víc ohrožuje naše zdravi a ruku na srdce…nezávidíme tem našim štíhlým kamarádkám jejich postavy?Tak holky sakra nejsme žádné sračky…Dokážeme to))Holky český…Bojujme)))))

 31. Mateska

  Ahoj holky, z hubnutím jsem začla na nový rok (znáte to – předsevzetí), ale pustila jsem se do toho statečně, začal jsem chodit na lymfodrenáže, plavat a před 3 měsíci jsem začla brát i alli,podotýkám, že se v jídle moc neomezuji, jen si dávám pozor kdy co jím (např. večer před spaním nezbouchám pytlík chipsů) a výsledek z 85 Kg mám krásných 70 :), tak nevím jestli to je tím ,ale určitě mi Alli trošku pomohlo, tak hodně štěstí 🙂

 32. :-)

  Tak jsem si Alli koupila ve slevě a teĎ testuji. Zatím se mi od pátku stala jen 1 nehoda a to zrovna před chvílí. CHtěla jsem si jen ulevit a vyšel ze mě olej, takže bacha na to! Pokud nemáte někde blízko sebe záchod, tak fakt nedoporuučji….

 33. Zuzka

  Alli jsem začala brát v sobotu a už dneska mám průjem, je to nepříjemné, skoro to nejde zadržet, myslím si, že dneska ráno jsem si vzala poslední prášek a Alli dám stranou.

 34. Hanca

  Ahojte všichni, tak se chci taky podělit. Mám BMI 31,1, takže obezitas,Třetí měsíc jím nizkokalorickou stravu, vozí mně balíčky, chodím 2 měsíce 3 x týdně cvičit na posilovací stoly. Váha mně sjela pouze o 3 kg, i když na objemy v cm jsou nějaké změny. Přesto jsem očekávala víc. Tak jsem si teď ve slevě koupila Alli a jsem v očekávání, jím ho 3 dny a zatím žádné nežádoucí účinky. No, ale po tom, co jsem tady přečetla,si moc velké naděje nedělám. No, uvidím, dám vědět a když ani toto nepomůže, tak na to kašlu.

 35. Eliška

  Dobrý den,chtěla bych poradit,po těhotenství mi zůstalo 11 kilo nahoře a ne a ne to zhodit,spíš pořád přibírám a žádné diety nepomáhají.. Poradtě zda skusit Alli :.. Předem moc děkuji Eliška

 36. Květa

  Ahoj, tak jsem si také koupila Alli, beru je teprve 3 dny, nežádoucí účinky žádné a tak jsm zvědavá jak to bude pokračovat a jestli vůbec zhubnu. Přečetla jsem si tu negativní i pozitivní hodnocení, tak se ještě ozvu jestli to na mě zabere. Všem držím palce!

 37. Marcela

  Ahoj všem, je to už asi týden a 2 dny co jsem začla brát alli, koupila jsem si ho v té slevě, lékárnice mi ho za tu levnější cenu dokonce daly už dřív než byly ty dny obezity, jsou hodné. Ale co jsem vlastně chtěla. Pokud je tu nějaká co má dělší zkušenosti s braním alli než já tak bych prosila o radu. Samozřejmě jsem upravila jídelníček a sportuji za jak dlouho se asi dostaví nějaký znatelný efekt v hubnutí jsem dost nedočkavá, přece jenom bude léto za chvíli tak ať trochu vypadám. Děkuji za radu.

 38. Lenka

  Ahojky děvčata.Tak jsem si koupila Alli s 50ti procentní slevou.Po porodu dcery a hlavně po tom co jsem přestala kojit jdou kila snad samy nahoru.Dnes jsem začala brát pilulky,tak mi držte pěsti.Mám 70kg,koupený dvě balení,tak jsem zvědavá.CHtěla bych alespoň 6kg-8kg dolů.
  Ještě dotaz,nemáte některá zkušenost jak působí Alli decka dvě bílého vínka?Dík a Všem držím pěstičky.

 39. martina

  Ahojky,tak vám chci napsat svou zkušenost s Alli. Dříve jsem brala Meridii,ta měla opravdu úžasný účinek,měla jsem za 4 měsíce dole 11 kg bez nějakého krutého omezování. Bohužel Meridii stáhli z trhu,tak jsem chtěla vyzkoušet Alli. Nevím co dělám špatně,ale na mně to vůbec nefunguje. A to jsem četla historky o průjmech atd.,tak jsem čekala co se bude dít a fakt vůbec nic. Tak jsem udělala malý test a k obědu jsem si dala smažený květák a tatarku a čekala jsem co se stane. NIC!!! V tomhle jídle je tuku hrozné množství ale se mnou to neudělalo absolutně nic. Takže vy co hubnete,držím vám palce.

 40. jana

  Ahoj děvčata,taky jsem si koupila alli a minulý týden ve čtvrtek jsem začala.Protože jsem,, nevěřící Tomáš“ nejdřív jsem zkusila zbylé dny do konce týdne s normální stravou(tučné,sladké prostě moje běžné jídlo.Taky jsem se poýkala s nežádoucími účinky (průjem,olej při vyprázdnění,nebylo to ale zas tak strašné.Normálně jsem chodila do práce,pátek sobotu seděla u voleb a nepo…. jsem se.Od včerejška držím nízkokalorickou nízkotučnou dietu a vše je v pohodě,opravdu je to o tom,co jíme.chtěla bych vydržet ,jen nevím,co na to můj žlučník,mám žlučové kameny nemáte s tím někdo zkušenost,zatím je mi fajn

 41. Bea

  Vše baculkám. Jsem taky jedna z Vás,ale kůli nemoci mi lékař nedoporučil brát Alli. Tento problém jsem řešila poradnou u dietologa a taky s doktorkou, která se věnuje obezitě. V poradně mi sestavili jídelníček. Mohla jsem jíst všechno, ničím jsem nebyla omezená,dokonce i kousek čokolády nebo něco sladkého si můžu dát.Tento jídelníček sestavuje dietní sestra a upraví ho, na kolik kalorií denně má spotřebovat vaše tělo. Tohle už všechny dobře víme jíst 5xdenně malé porce. Pohyb mám omezený, jenom vycházky rychlejší chůze a rotoped. Jenomže tehdy jsem ještě vůbec neměla žádnou pohyblivou činnost(cvičení). Držela jsem přesně jak mi bylo doporučeno a váha se pěkne upravovala a moje tělo se ztvárnilo. V zrcadle jsem se hezky viděla jak jsem ubyla a křivky nabýrali ženský vzhled. Jenomže tahle tá cesta je skutečně už celková změna jídelníčku na celý život. Jak se poruší, celkový mechanizmus se naruší. Tím pádem kila jdou nahoru.Určitě ve Vašem okruhu jsou poradny pro obezitu. Já jsem neplatila nic, jenom těch 30 kč.Vůle a trpělivost růže přináší. Hodně úspěchů Vám všem Bea.

 42. Simona

  Ahoj děvčata, tak jsem vyzkoušela Alli a stále ho beru. Alli beru už skoro měsíc. Mám 4 kg dole. Je hrozné to, že si ho vezmete a za chvíli letíte na záchod. A není to ani stolice spíš jenom oranžový olej a je to velice nepříjemné a podle mého se tělo zbavuje i látek,které jsou pro tělo nezbytné, takže se to snažím ještě doplňovat vitamíny jím více zeleniny a ovoce. Četla jsem si veškeré diskuze co se týče alli a můžu říct, že stejně i kdybych si toho přečetla hromadu jiných příspěvků tak je to jedno. Na každého člověka to působí jinak což je logické. To že někdo radí, že to je na nic at si to nekupujete je jen jeho názor, jeho zkušenost. U vás to může být jinak. Když to nezkusíte, nepoznáte. A opravdu mluvím z vlastní zkušenosti. Není to nic příjemného když lítáte furt na záchod, ale něco za něco. Já jsem s tímto produktem dost spokojená. Kdo to zkusí, tak vám přeju hodně štěstí. :))) přeji hezký den.. 🙂

 43. Maruška

  Ahoj holky,tak alli jsem začala brát před týdnem a ted druhej den mám oranžovej průjem takže. a někdy jsem opravdu nedoběhla na wc,takže jsem to přetala brát,snad po vysazení bude vše ok. amusím zkusit,něco jiného a počkat si až bude úpněk,to se hubne lépé. zdravím všechny Maruška

 44. Míša

  Ahojky holky taky jsem si koupila Alli a užívám ho čtvrtý den a průjem jsem měla až dnes i když někdo píše že je to hrozné, tak já jsem ráda že jsem ho dostala, protože aspoň vím, že alli funguje:-)….už jsem myslela že na mě nemá žádný vliv. Začala jsem i zdravěji jíst, cvičit a jezdím na orbitreku. Mám 165cm a 84kg a chtěla bych to dostat aspoň na 70kg a když váha půjde ještě níž, tak budu jen ráda. Tak vám držím palečky a snad ty kila dáme dolů…ještě se vám pak ozvu jak pokračuju a snad to budou jen pozitivní zprávy, tak ahojky

 45. Blanka Čirková

  Zdravím všechny,
  nejvíc bych doporučila naordinovat hormon štěstí,ten nahradí i tablety na hubnutí.Taky jsem zkoušela všemožné diety,ale nejlepší je udělat si čas pro sebe,hýbat se a koupit si něco pěkného na sebe a mít skvělou rodinu a přátele.Blanka

 46. Irena

  Ahoj,beru alli cca 14dní a mám dole 5kg.Průjem během dne po užití alli žádný,jen ráno a to jen v případě,že se opravdu chovám jako čuník a pasu tučné jídlo.Jinak se nějak moc neomezuji,jím v podstatě stejně jako dřív jen menší porce a hlavně jsem přestala uzobávat v průběhu dne.Ale dokážu si představit,co je třeba všechno spolknout,aby měl člověk průjmy celý den.Měla jsem BMI27,5 a i tak to funguje a to mám 39let.Můžu doporučit.

 47. Denda

  Ahojky……ali beru asi necelý 3 týden. Pohybu mám dost, jelikož se starám o koně. Nemám žádné vedlejší účinky, ale také jsem zatím nezhodila ani kg….spíš jsem 2 přibrala. Nevím čím to je…večer už nejím a tučným jídlům se vyhýbám, ale jak vidím, tak mi nic zatím nepomáhá.

 48. Martina

  Ahojky
  Ráda bych také zkusila alli ale nevím zda do toho jít léčím se s štítnou žlázou a netuším co se u toho o tom píše v příbalovém letáku.
  Díky tomu se mi totiž nedaří moc zhubnout prosím poradte

 49. Lucie

  Ahoj HOLKY,
  ja jsem alli brala a moje vaha byla 78kg a po mesici s alli jsem mela vahu71 kg. Takzenevahejte a dejte se do toho. Ted nacinam dalsi baleni.tak mi drzten palce.

 50. Katka

  Ahoj všem, kteří se snaží bojovat s nadváhou. Já jsem jedou z vás všech a dlouho jsem přemýšlela, zda mám do ALLI jít. Po příspěvcích, které tady čtu jsem měla strach, že používat tento lék je snad možné jen na WC. Mám však jiné zkušenosti. ALLI beru přes dva týdny a žádné ohromné průjmy nejsou. Myslím si, že průjem má ten, kdo si opravdu dá slavný bůček a spolkne na něho pilulku. Já se snažím jíst normálně, když mám chuť na sladké, tak si taky zobnu. A zatím se se nedostala časově ani chutí do cvičení!! A opravdu zatím výsledek cca 1,5 kg týdně. Z mé strany doporučuji. Držím všem palce.

 51. bobulka

  Ahojky všechny,chci jen upřesnit dohady,které zde některé píšete.Jelikož jsem po operaci srdce a mám 30kg nadváhy po dvou dětech a je mi 26let,tak jsem byla nucena tohle konzultovat s obvodním lékařem.Alli je přírodní preparát,který se užívá 3 tobolky denně,vedlejší účinky dosud nebyly prokázany.Je účinný tím,že nežádoucí tuk,který v potravě dostanete do těla, se vrací stolicí ven-tudíž mastná kola a oranžová barva-i když nepříjemné,ale pro zdraví účinné.Při konzumaci jídel s vysokým obsahem tuku,jej tahle tobolka nenechá usadit v těle a rychle jej vylučuje z těla ven.Není to zdraví škodlivé,a pokud zde některá z žen měla nežádoucí účinky,tak bych se zamyslela,zda měla nebo má nadváhu a nebo obezitu-nadváha se většinou léčí dietním programem u doktorů,kteří léčí cukrovku.Většinou považují obezitu s indexem nad 28.Tak že holky,hodně sil a pokud si nevíte rady,konzultujte to s lékařem jako já.Ahojky

 52. Míla

  Ahojky, i já jsem jednou z těch, co si Alli v akci koupily. Nyní jej užívám 3 den, zatím se žádné průjmy nedostavily – naštěstí! Snažím se dodržovat min. 5 jídel denně, jím menší porce a taky se snažím zařadit trochu pohyb, což při mém zaměstnání moc nejde. Nemám doma váhu,takže si svou aktuální váhu budu muset kontrolovat při návštěvě u rodičů o víkendech:-), jsem zvědavá, jestli se mi podaří aspoň něco dát dolů. S novou prací jsem za dva roky přibrala 20 Kg a to jsem přitom v ohromným stresu, jenže je to sedavé zaměstnání, což je na nic a já jsem z toho ohromně nešťastná. Za vaše příspěvky moc děkuji, vidím, že na každého to působí jinak, ale jsou tu i pozitivní ohlasy, což mě těší. Všem držím palce v jejich odhodlání se sebou něco udělat!

 53. Jarka

  Ahoj.TAk moje zkušnosti s Alli jsou takové, že krom průjmu byla moje stolice světlá,jak při žloutence(a to jsem nejedla nic zvlášť tučného), taže jsem raději vysadila, abych ještě nezežloutla. Nevím, jestli má někdo taky takovou zkušenost,ale nechci riskovat.
  čau Jarka

 54. fremi

  No ja se musim priznat ze jsem dnes nejedla tucne a vecer sem dostala strasny olejovity prujem az do ted.. nevim vubec proc. zacinam premyslet, zda nereaguji precitlivele. uvidim co bude dal

 55. Lucie

  Ahojky ženy,musím Vám poděkovat…chtěla jsem si koupit Alli ale neudělám to…je mi 44 a vážím 59kg…asi si klepete na hlavu,ale za poslední 4 roky-4 kila navíc…stravuji se myslím zdravě a dolů se to nehne…Třeba se mi zbláznily hormony díky věku,pohybu mám myslím dost…Takže žádná chemie-té máme dost i bez Alli…CHce to prostě „nežrat“a hodně pít…
  Držím Vám všem palce!!

 56. Miloslava

  Ahojky,tak ráda tu čtu pozitivní příspěvky.Jak už tu bylo napsáno na každého to pusobí jinak a to že někomu nevyhovuje neznamená,že jinému nepomůže,takže jsem názoru vyzkoušet at má každý své zkušenosti a ne jen ztoho co čte si udělat názor.

  po obou dětech mi zůstalo dost kil nahoře ani kojením nic dolu nešlo a po zkončení koja se váha zasekla nejde ani nahoru,ale ani dolů :(,přesto,že pohybu mám hodně.Jím tak nějak přimeřene spíše hodně zeleniny,ale člověk si tu a tam taky něco jako smažáček a hranolky dá.
  Alli jsem začala uživat před 4dny žádne vedlejší učinky zatím nemám,jen dnes ráno sem měla ridčí stolici s oranžovimi skrvnami oleje,ale žádná behačka.a to asi protože,jsem si včera dobřála chypsi k večeru :/,tak doufám,že i mě Alli zabere alespon drobet -mám 165cm a 81kg ráda bych alespon těch 7Okg.

 57. zdena513

  Holky beru alli auž tři měsice a mam 13kg dole, na každeho to pusobu jinak, ale nevěřila jsem a ted jsem rada že jsem do toho šla, prosím je někdo kdo by prodal alli za rozumnou cenu chci ještě dat dolu 6kg a bubu zase jako před porodem, děkuji

  z.j.h.31@seznam.cz muj mail

 58. Sylvik

  Ahojky všem,já začala s redukční dietou a bez Alli a mám 15 kg dole a to za 7 měsíců a chtělo to opravdu jen změnu jídelníčku. za 1.stop bílé pečivo!!! 2.stop vepřové maso a vše s ním spojené!!! 3.zařadit více ovoce dopoledne a zeleniny odpoledne!!! a potom už jen trošku vůle si jít na procházku,nebo na brusle,kolo,zacvičit si aspoň jednou týdně a uvidíte, že se budete cítit lépe a lépe jako já 🙂 mnoho štětstí a nevzdávejte se.

 59. Marča

  Ahoj, né vždycky jsem měla problémy s váhou, vše ale začalo na škole(čím více stresu, tím více se člověk uklidňoval jídlem), každý den ke svačince nějakou sladkou tyčinku. Váha ale pomalu stoupala nahoru, a člověk to ani nezaregistroval. Najednou jsem měla 85 kg při výšce 168 cm. Což už bylo neúnosné! Nedařilo se mi zhubnout! Známá mi doporučila knihu, kde je 4 týdenní jídelníček, a různé rady ohledně stravování. Dodržuju, někdy zhřeším, ale tělo si už žádá jen to co mu dělá dobře. Pravidelně cvičím, cítím se skvěle, a zase taková oběť to nebyla, protože vidím, jak skvěle vypadám. Teď mám váhu 67, a pomalu mi jde dolů. Nemám ochablé svaly, a kůže je svěží a pevnější. Platím méně za jídlo, a za celou tu slávu jsem zaplatila jen 280,- Kč za knihu,.. Holky, naslouchejte svému tělu, .. Ať se vám daří. 🙂

 60. Elis

  Ahoj Marči, prosim Tě a jak se jmenuje ta kniha? Já taky brala alli a žlutej průjem taky.To měl člověk strac h jít někam do města aby se ne….. a to sem nejedlá žádný bůčky nebo mastný

 61. Míša

  Ahoj Marčo prosím tě mohla by si mi napsat jak se ta kniha jmenuje….děkuju

 62. Jana UL

  Ahoj,Alli jsem si koupila v září,beru ho tak dvakrát denně již pátý týden,protože večer jím jen netučné ovoce,chodím běhat,cvičím a žádný výsledek,ba naopak jsem přibrala dvě kila.Nevím,jestli to nebrzdí antikoncepce,průjmy už nemám,vzdávám to.Čau

 63. lenka

  nevíte někdo, zda je kontraindikací v užívání alli ulcerozní kolitida? díky za odpověď

 64. crown

  Tak koukám na fakta o tom Alli a nestačím se divit, co jsou schopné některé „lékárnice“ z neznalosti kdekomu prodat…

  V prvé řadě, co sám výrobce uvádí v příbalovém letáku:
  „Vyhledejte v tabulce svoji tělesnou výšku a zjistěte, zda je pro Vás alli vhodný. Pokud je Vaše tělesná hmotnost nižší než tělesná hmotnost odpovídající Vaší tělesné výšce, alli neužívejte:
  Výška Hmotnost
  1, 50 cm 63 kg
  1, 55 cm 67,25 kg
  1, 60 cm 71,25 kg
  1,65 cm 76,25 kg
  1, 70 cm 81 kg
  1,75 cm 85,75 kg
  1, 80 cm 90,75 kg
  1, 85 cm 95,75 kg
  1, 90 cm 101 kg “
  Kdo tedy při své výšce nesplňuje alespoň tuto minimální hmotnost, dle výrobce vlastně jen vyhazuje peníze, výrobek pro něj bude takřka neúčinný.

  Mechanismus účinku Alli:
  „Léčivá látka přípravku Alli, orlistat, je lékem proti obezitě, který neovlivňuje chuť k jídlu. Orlistat blokuje lipázy zažívacího traktu (enzymy, které pomáhají trávit tuky). Pokud jsou tyto enzymy blokovány, nemohou se podílet na trávení určitých tuků přijatých v jídle, takže přibližně čtvrtina tuků přijatých v jídle projde střevním traktem, aniž by byla strávena. Lidské tělo tedy nemůže tento tuk využít ve formě energie ani jej uložit ve formě tukové tkáně. To napomáhá snižování tělesné hmotnosti.“

  Co na to říká zdravý rozum?
  Je-li tu orlistat jediná účinná látka a má jen tento účinek, pak tedy vlastně není řeč o redukci stávajícího podkožního tuku, ale jen o umělé likvidaci přirozené schopnosti trávicích enzymů vstřebávat tuky (tedy i Omega3, kterých máme zoufale málo (!)) ze stravy o 1/4. Nicméně snížit obsah nasycených tuků ve stravě o čtvrtinu (!) přece dokáže triviální úpravou jídelníčku každý sám i zadarmo, ne?
  Navíc tuk ve stravě je sice koncentrovaným zdrojem energie, ale není hlavní příčinou nárůstu podkožních tuků – ty vznikají hlavně z přebytku jednoduchých cukrů ve stravě, jejichž vysoká hladina se buďto v řádu několika desítek vteřin spálí intenzivní fyzickou námahou, a pokud ne, krevní inzulin je okamžitě srazí a odbourá do podoby nového zásobního podkožního tuku (a to tím intenzivněji, čím více k tomu má daná osoba hormonálně dané sklony). Tuto skutečnost však tvůrci Alli zřejmě neřeší (Proč asi? – protože to trvá mnohem déle než reálný efekt přípravku – viz níže). Logicky se tedy nejedná o přípravek na hubnutí, ale spíše o přípravek na částečné vyřazení trávícího traktu z provozu, bohužel za poměrně nepříjemných nežádoucích vedlejších účinků a spojených rizik s konzumací takového preparátu.

  Čím ale to, že jiné uživatelky takové nežádoucí projevy nemají, nebo uvádí, že za první měsíc zhubly o 3-6 Kg?
  Odpoveď je jednoduchá a stačí se podívat na to, co vlastně pilulka obsahuje – větší část jejího objemu tvoří mikrokrystalická celulóza, což je izolovaný druh nestravitelné rostlinné vlákniny. Ta vám ze střev poměrně rychle odnese spousty usazeného „materiálu“, který se u mnohých jedinců počítá i na kilogramy – proto ta popisovaná až oranžová stolice podivné konzistence. Všimněte si ovšem dle reakcí v diskuzích, že nikoliv u všech jedinců – jen zejména u těch s horšími stravovacími návyky (a tedy často i s nadváhou), u kterých je tento jev nejvýraznější – ti mají totiž obecně v jídelníčku jakékoliv vlákniny kritický nedostatek. A začneme-li „netrénovaní“ nárazově užívat takové množství izolované vlákniny, nedivme se, že to pak člověka pěkne protáhne…
  To ostatně vysvětluje i uváděnou nutnost doplňování vitamínů rozpustných v tucích – za slinivkou se totiž pak tuků vyskytuje abnormálně mnoho a vláknina nyní vitamíny absorbuje jak houba a částečně je vynáší z těla ven (a pozor – stejně tak i antikoncepci či jiné léky).
  Proto tedy ta kila dolů, a tak rychle! …ale z větší části bohužel ne tuková. Po takovém protažení trávícího traktu (doprovázeném zjevně rychlými a bouřlivými zážitky…) však již kila dolů nejdou, protože už nemají odkud – tento preparát totiž vůbec neovlivňuje metabolismus již uložených tukových zásob!
  Taková očista je jistě fajn a mnozí čtenáři mohou mít z této informace dobrý pocit. Ale pouze do chvíle, než pochopí, že akceptují-li předepsanou dietu, stejného efektu by vlastně dosáhli i zařazením odpovídajícího množství vlákniny do stravy, částečně v podobě ovoce, ale zejména v podobě různých druhů zeleniny. Vtip je však v tom, že to vyjde mnohonásobně levněji.
  Zdá se tedy, že tento dobře vymyšlený podfuk je navíc skvěle maskovaný pocitem, že „to přece funguje, když jdou kila dolů.“ A tak důvěřivé zákaznice odzbrojené svou vlastní nevědomostí dál utrácejí neuvěřitelné peníze za zázračné pilulky slibující výsledek bez úsilí, místo aby vzaly do hrsti zdravý rozum, zákon o zachování hmotnosti a energie (příjem/výdej), k tomu si začaly užívat nějakou příjemnou, klidně mírnou ale dlouhodobější pohybovou aktivitu, ale hlavně – aby se spolehly na matku přírodu, která opět ukázala, že nabízí mnohem šetrnější, trvalejší a hlavně úspornější řešení.
  A kdo nechce ušetřit peníze, ten si jistě rád ušetří aspoň tu „hnačku“.

  1. Hanka

   Dlouho jsem se tak nepobavila,nektere komentarestoji za to 😀 Svadet ucinek na mikrokrystalickou celulozu? 😀 Tu obsahuje napr. i Paralen, Augmentin a stovky dalsich leku a zadne hubnuti se po nich nedeje…Takze nez priste zacnete placat podobne nesmysly, tak by bylo dobre se o problematice alespon trochu informovat…Orlistat (ucinna latka Alli) blokuje cast pankreaticke lipazy kovalentni vazbou, zabranuje tim vstrebavani cca 30% tuku, ktery se vylouci z tela v nezmenene podobe. Rada studii potvrdila, ze nijak nezhorsuje vstrebavani vitaminu rozpustnych v tucich.
   A ted od nesmyslu k necemu jinemu, pracuji jako lekarka, od detstvi mam bohuzel sklony k nadvaze az lehke obezite (zvlaste v zime). Hubnout jsem zacala 18.3. 2011 s hmotnosti 94kg, kaloricky prijem dodrzuju max do 4000-4500 KJ (s durazem na dostatek bilkovin), pokud si dam maso nebo stravu s obsahem tuku, tak beru jeste alli (nepravidelne, opravdu staci jen s jidlem, ve kterem jsou tuky). Navic beru 3x denne CLA 1000 (davka nad 3g nema cenu), 2x denne Omega 3 (rano a vecer, spolu s CLA zabranuji pomalejsimu bazalnimu metabolismu v noci) a 2x denne B-complex (opet rano a vecer, doporucuju B-complex s obsahem vitaminu B12 – prokazany efekt na tvorbu svalove hmoty). Dnes, tedy 5.4. 2011 vaha 85,9, citim se skvele, nemam hlad a hlavne kila jdou rychle dolu…

 65. Katka

  Crown, super přípěvek, se kterým naprosto souhlasím. Je dobře, že tady někdo dokonale popsal, jak jednoduše díky nevědomosti lze z lidí dostat nehorázný peníze.

 66. ILONA

  TAK TADY JE MOJE SKUSENOST S ALLI,ZRALA JSEM TO MESEC A NIC!!! 1,5 DOLE! ALE TO BUDE ASI TIM ZE JSEM PRESTALA ZRAT PO 16.00!

  1. Mirka

   Ahoj, alli jsem užívala a bylo mně z něj pěkně zle tak jsem ho raději přestala užívat. Chtěla bych vyzkoušet XLS Medical. Máte s ním některá zkušenost?

 67. Nikol

  3 týdny užívání Alli a (zatím) 7 kg dole, stačilo snížit kalorický příjem a cvičit spokojenost 🙂

 68. Alexandra

  Ahoj, já jsem si dneska objednala AllI 84 tobolek, a jsem zvědavá jetli mi to pomůže, mám bizkokalorickou stravu, od začátku roku, zatím nic moc, spíš se váha drží, a trochu to flákám, ale doufám že mi Alli pomůže… kdyby mi nesedlo, tak ho pak prodám.

 69. Lia

  já dostala prášky jako dárek.po týdnu mám dole 2 kila.zdá se mi že nesplňuji normu tuku a taky nemám moc šancí se pohybovat..mám to na měsíc a mám pocit že zbývajících cca 6 kg nedám.dalších deset pak nevím jak shodím.do sebe to jde tak snadno..ze sebe už ne((

 70. Lia

  jinak koukám že každá má jiné zkušenosti ale nemyslím že je nutné tu nadáývat žej e ta věc „na nic“. když někdo není schopen dodržovat pokyny,nemůže se divit a ať tedy nadává jen sobě.

 71. tina válková

  zdravím všetkých nadšencov chudnutia…ja som pred rokom vážila 128kg..zacala som chodit na aerobik a mierne som upravila stravu(biele pecivo prec a vela zeleniny a ryby a biele mäso)..asi po dvoch mesiacoch som si kupila ALLI a zacala som s jejich programom..cvicila som dva az tri krat do týždna..vybrala som jedno trojmesacne balenie ALLI a dost..cvicim nadalej aj stravovacie navyky mi zostali a po roku mam dole 29kg!!som na seba nesmierne pysna a verim ze to dokazu aj iný..ale pevná vola pri tom nesmie chýbat!!prajem vsetkým vela uspechov pri zhadzovaní tak tazko nadobudnutých kilogramov..:)

 72. Ivana

  Když někdo potřebuje nad sebou při hubnutí „bič“ jako já, tak ALLI funguje jako pomocník dokonale. Když to přeženu s jídlem, tak mě to pěkně pokroutí. Je to jednoduché: kuře s rýží – pohoda, svíčková – hodina strávená na záchodě. Takže si sakra dávám pozor, co a kolik toho sním. No a když už jsem do toho vrazila peníze, tak se musím i hýbat, ať to k něčemu je. A o tom to asi je.

 73. Katka

  Beru alli teprve třetí den a záchod už nestíhá. Připadám si pořád plná. V břiše mám snad tornádo:D ještě chvíli to zkusím s jinou stravou, ale jak to nezmizí, kašlu na to.

  1. Eliška

   Alli byla prý hubnoucí mánie….já bych řekla že to sice byla mánie, ale posírací 😀

 74. Lucka

  Ahoj,
  taky jsem si Alli koupila, beru ho dnes pátým dnem. Ze začátku jsem čekala co to semnou udělá, kdy budu mít běhavku, ale zatím nic. Nemám žádné vedlejší účinka v podobě průjmu nebo oleje, tak jen doufám, že to bude mít na mě ten hubnoucí účinek. Snažím se hlídat tuky, tak to možná bude i tím.

 75. Evca

  Zdravím všechny,taky jsem brala Alli a schodila jsem za pul roku 10gk,ale stejně jsem je nabrala spátky.Už mě to štve,že něco šchodím a zároven to stejně po čase naberu špátky a dám za to takovích peněz.Proto jsem se rozhodla,že podstoupím bandáž žaludku,moje kamarádka má rok po bandáži schodila 50 kg a furt se drží a muže jíst pomalu cokoliv ale v malích porcích protože jí žaludek víc nevezme.A je to hrazený pojištovnama,takže už žádný utrácení peněz a zaručený vksledek bez návratu.Tojd moje rada!

 76. Lucka

  Ahoj,
  tak já beru Alli asi týden. Źádné vedlejší účinky nepozoruji, průjem nemám, ani nic tomu podobného. Jen jsem trochu nafouklá, ale větry mi jdou v pohodě, tak že to je jako bych jedla luštěniny. Snažím se hlídat si tuky. Nejsem zvyklá se vážit, tak snad to bude vidět na oblečení. Jen aby to na mě mělo nějaký účinek. Už jsem zkusila všechno a nic mi nepomohlo.

 77. míša

  Tak jím alli už týden a nic, žádné potíže s průjmem ani křeče ale ani kila nejdou dolů.Zkusím ještě týden vydržet a uvidím 🙁

  1. Jana

   Vydrž, jde to pomalu, ale jde.

  2. Eliška

   no ano, jde to, jde, pomalu…a po takových hnědých kapkách 😀

 78. Peťula

  Ahoj, tak sem si taky zakoupila balení Alli. Beru teprve třetí den, nemám problémy s nějakým extrémním průjmem, za což sem teda ráda.Myslím, že spoléhat se jen na pilulky je holej nesmysl, a tak se snažím pravidelně cvičit a lépe jíst. Alli sme sikoupila aby mi s tim spalováním a odbouráváním tuku alespoň trochu pomohlo. Doufám, že budu mít taky trochu štěstí a zadaří se,,,, chce to jen vydžet 🙂

 79. Lucka

  Ahoj, tak už beru alli čtrnáct dní. Hlídám si co jím, hlavně ty tuky. Průjem nemám, jen ty větry, ale to je v pohodě. Nevážím se, nemám odvahu, ale pozoruji, že mám o jednu dírku na pásku méně, tak snad to půjde i dál. Bohužel ujíždím na bonbónech od hariba, mám prostě sladké období. Kdyby tak vymysleli něco proti chuti na sladké.

  1. martasP

   Pro Lucku z 9.3.2011
   Proti chuti na sladké se bere CHROM. Kdysi jsem brala BIO CHROM a můžu říct, že opravdu pomáhá. Zkusila jsem i levnější variantu Chromu, ale víc jsem byla spokojená s BIO chromem.

 80. Luci

  TAké jsem zkusila Alli. Jím 2x denně, pak už jen nějaký to ovoce nebo zeleninu.TAkže mě jedno balení 84 tbl. vyšlo skoro na měsíc a půl. Mám dole 8 kilo a upozorňuji bez pohybu. Tak jsem si koupila ještě jedno balení a doufám, že ještě další kila shodím. A pro ty „chytré“ – když jsem alli neměla a jedla jsem 2x denně, tak mi věřte, že ta kila skoro nešla dolů.Nemám žádné vedlejší účinky – doporučuji!!!

 81. Lenka

  Ahoj holky,
  tak sem si dneska koupila Alli. Po precteni pribaloveho letaku jsem se trochu zhrozila a po precteni teto diskuze jeste vic. Mam totiz casto zazivaci potize i bez uzivani nejakych preparatu a vim, jak je to neprijemne. No uvidime. V utery mi privezou balicky Dietplus na 14 dni, tak to zkusim dat dohromady. Snad se z toho zachodu hnu a hlavne doufam, ze na ten zachod stihnu vzdycky dobehnout…asi si du dat jeden prasek ted a uvidim, co to dela…budu prubezne informovat…good luck 🙂

 82. Lucka

  Ahoj, tak už je to více než čtrnáct dní co beru Alli. Fakt žádné vedlejší účinky nepociťuji. Hlídám se. Včera jsem zhřešila a snědla tři kolečka klobásy a bylo. Konečně jsem viděla, že působí. Vyšel ze mě ten oranžový olej o kterém tady často píšete. Tak jsem ráda, že to funguje. Doktorka mi nabídla, že mi napíše xanikal, tak ho také vyzkouším.

 83. heda

  ahoj, taky jsem si koupila alli. nejprv to vůbec nefungovalo, měla jsem hrozný účinky (děsný střevní potíže), takže jsem to zabalila. cpala jsem se totiž přesně tim, co sem neměla:( minulej měsíc sem začla znova. prostě sem se hrozně naštvala, veškerý nezdravý jídlo vyhodila z ledničky. pozoruju na sobě první změny:) minus 5 kg:)) začala sem jinak přemejšlet o jidle a sem v pohodě.

 84. Peťula

  Ahojky tak Alli beru 10 den, mám tedy po něm průjem ale je vidět jak ze mě vychází ten tuk z jídla, beru 1 pilulkuvždy hned po jídle, je to lepší než před, alespoň u mě… zatim mám za těch 10 dní 3 kila dole.. taky ale trochu cvičim a omezuju se v papání, bez toho to holt nejde 🙂

 85. Lucka

  Ahoj, tak mám dole asi tři kila, za tu dobu co to beru. Kdybych netrávila víkendy u našich, tak by to šlo ještě lépe, ale tam je výkrmna. Mám Alli jak policajta nad sebou, abych se hlídala. Docela se mi to daří, jen když sním něco nevhodného, tak mám větry jako po hrachu. Ten oranžový olej jsem zažila dvakrát, ale jen málo a kontrolovatelně. Pořád se rozmýšlím jestli jít do toho xanikalu, doktorka mi to nabídla. Držím palce ostatním.

 86. Lenufa

  Ahojky lidičky,mám doma balení Alli a jěště jsem ho nevyzkoušela,mám strach co to se mnou udělá.Sice jsem doma na mateřské,takže WC je na blízku,ale cítím se se svým zdravým v pohodě i když mám pár kg navíc.Spíš mám obavy abych si žaludek a vše ostatní nerozhasila.Nemáte někdo s tím zkušenost,chtěla bych ho na 50 % zkusit,ale bojím se.Začala jsem hodně sportovat,chodím na zubmu 3x týdně,ale to jídlo to nějak nejde odpustit si.Sice jím naposledy v 17h,ale kg nejdou vůbec dolů.Co s tím? POMOOOC!

  1. Eliška

   Ahoj,
   vyprdněte se na nějakýho Allíka šulíka z Balíkova a radši se začněte hýbat a přestat žrát ty dortíčky, čokoládičky, prasečí bůčky, smetanové omáčky a bůh ví co ještě co je kalorické jako svině. Je zřejmě důležité mít dostatek bílkovin a různých dalších látek, stačí se jen podívat na Jste to co jíte, nebo si místo vyhozených nekřesťanských prachů 2 400,- za Alli na 5 nebo 6 měsíců(nevím přesně) zaplatit dietologa, aby vám trošku poradil co a jak a ne utrácet za takový nesmysl! Já jsem 14. dubna měla 84 kg při mé výšce 170 cm. Upravila jsem jídelníček tzn. nejim sladký, čokoládu a když mam chuť na sladké, tak jo, ale třeba něco malého 1x nebo 2x týdně, další nic tučnýho, tlustý, já nevim, necpu se pořád omáčkama atd. Důležité je jíst alespoň 5x denně. Snídaně kolem 9:00, svačina v 11:00, oběd ve 14:00, svačina kolem 16:30 a potom nějak do 19:00 stihnout večeři a po 19:00 už nejíst, nebo nějakou zeleninu, aby mohl žaludek odpočívat v noci. A samozřejmě se hýbu, minimálně obden cvičím, 1 hodinu na orbitreku a 30 min. posilko, ale ze začátku jsem cvičila míň, to je fakt. Takže asi takhle, vy Allíci….balíci 😀

  2. tana

   Dobrý den, prodám Alli – 84 x 60mg. Zásobník na tři tobolky na den a dietní plán je součást balení. Je tam 58 tobolek. Cena 420Kc. Osobni prevzeti v Liberci. Piste na tanyya@email.cz

 87. Mimi

  Zdravím,

  uvažovala jsem nad koupí Alli, protože se snažím rychleji zhubnout a jde to na můj vkus pomalu, ale rozmyslela jsem si to. Kdyby to bylo opravdu tak účinné, proč je stále tolik obézních lidí…, nebo tedy lidí s nadváhou… A také si myslim, že Alli podle příspěvků, je založen na tom, že se pak člověk BOJÍ jíst tučný jídla a tím se v podstatě dostane na zdravou stravu a jen tím hubne… Takže Alli s tím podle mě nemá nic společnýho, jen to, že nutí jíst lidi méně kaloricky, protože jinak se člověk pos… a tou zdravou stravou se hubne. Takže podle mého názoru, kdo chce zhubnout a ušetřit, začněte jíst nízkokaloricky a to bez strachu z průjmu na ulici, začne se hýbat a budete mít uplně stejný efekt!!!

  1. heda

   ahoj, já hubnu s alli už podruhý, poprvý jsem to vkůli těm veldejším účinkům vzdala. Můžu ti říct, že jenom díky tomu, že mě ty prášky donutily upravit jídelníček a vynechat všechno to smažený, majonézový,…, čím jsem se dřív cpala mi pomáhá hubnout. Alli ti pomůže zhubnout tak nějak rychleji, protože užírá tukové zásoby navíc. Ale bez toho, abysme se taky snažily a aspoň trochu se hejbaly to nejde:)

 88. Aný

  Ahoj holky, Je mi 28 let a za 2 roky jsem se dokázala ze 78kg vyhoupnout na 93kg, což mě vyděsilo a také konečně donutilo se nad sebou zamyslet. Bez vůle a motivace to prostě nejde a já sem ten typ, který nad sebou potřebuje „bič“. 4 měsíce sem držela Atkinsonovu dietu, která mě pomohla dostat se na 83 kg a to bez cvičení. Ale teď se ta váha nějak stopla a nechce níž, mám stále nadváhu a nějaký to kilčo by ještě bodlo. Rozhodla sem se tedy po dobrých zkušenostech kamarádky vyzkoušet Alli a po 3 týdnech se mi váha konečně hla a 4kg jsou dole. Občas průjem mám, ale nebojím se že bych nedoběhla nebo že by mě to nijak omezovalo. Jsem spokojená a nastartovaná to nevzdát 🙂 Všem přeji hodně úspěchů!

 89. Petra

  Zdravím lidi beru ali 14 dní a mám dole 4kila,žadný průjem nic dodržuji vše jak mám a žadné problemi se neobjevily.Mysím si že kdyš budete jíst mastný jidla atd,tak toje jasný že bude te mít prujem a vedlejsi učinky,!

 90. pro lenufu

  zkus jíst pouze 2x denně, třeba tak v 10 a druhé jídlo ve 14 hodin. Večer, když už je hodně hlad, tak nějakou zeleninu nebo ovoce. Pak uvidíš, že kila půjdou dolů. Trochu hlad je, ale výsledky taky.Mám druhé balení alli, mám dole 9 kilo, ale zjistila jsem, že když si dám něco navíc, tak stojím na váze. Opravdu to chce 2 jídla a konec, žádný ochutnávání!!!! Hodně úspěchů. Luci.

  1. Alena

   To myslíš vážně – 2 jídla denně???? Přesně takto se z lidí stávají obézní – do konce života by jsi musela jít 2 x denně, jinak nastoupí parádní JOJO efekt!!!!! Proč asi všude dokola slyšíme – jíst alespoň 5 x denně po menších porcích????? A už vůbec nechápu, pro ke dvěma jídlům denně jíš nějaké pilulky na hubnutí??? Když člověk nejí, tak váha dolů musí jít! Ale vlastně to píšeš sama – jakmile si dáš něco navíc – váha stojí! A jak přestanš s touhle hloupostí, váha poletí nahoru! Přeju Ti, aby ne, ale na vlastní kůži vím, jak to funguje. A sem to píšu jen pro to, že tuto hovadinu radíš ostatním! Podívej se třeba jednou na „jste to co jíte“ – v každém díle to říkají furt dokola – jíš málo = tloustneš!!!!!!

 91. Petra

  Ahoj lidi,tak že beru alli měsíc a mám dole 6 kil,ale chceto i cvicit holky.Jinak držím palce všem..:-)

 92. Zuzka

  Měla bych na prodej dvě balení alli po 84 kusech,byl to dárek k narozeninám,ale nemohu je ze zdravotních důvodů brát,dcera se neporadila a takhle to dopadlo.Ráda bych je prodala,balení za 650,–kc.Kod by měl zájem,může mi napsat na stara.zuzka@email.cz

 93. Petra

  milá děvčata…chci se zeptat…jakým způsobem se ALLI bere….a jestli to opravdu funguje…díky za odpověď…

  1. Eva

   ahoj, vyzkoušela jsem alli a fungovalo:) v těch brožurách píšou, že to je pro lidi, co maj BMI nad 28 a já jsem ho měla přes 30:( Změnila jsem jídelníček a na talíři jsem měla víc jídel se zeleninou a taky jsem hlídala tuky. Taky jsem chodila cvičit, protože bez toho to fakt nejde:)

 94. katerina trnkova

  ahoj,,ja sem uzivala alli mesic..zhubla sem 6 kg..ted uz ho asi 3 tydny neberu,,hubnu dal,,ale co me trapi je prujem..4krat az 5 krat za den..nevim jestli sem si neco nezpusobila tema praskama,,nebo jestli leky jeste porad pusobi..kazdopadne je to neprijemne..poradte prosim nekdo,,jestli mate podobnou zkusenost..diky..

 95. Jana

  Ahoj, Alli beru asi měsíc, 84 tabletek u nás běžně cca 780kč.(Orlová) Zhodila jsem asi 3 kila a myslím, že se hodně omezuji. Ráno bílý jogurt, svačina mléko (hrnek), oběd běžný, ne bůček a pod, menší porce na minimum tuku, odpoledne ovoce, večeře 1 plátek tmavého chleba bez másla s šunkou, tvarůžky, rajče. Pohybu mám málo, snažím se aspoň procházky v rámci možností tak 2 km denně, i více. Jsem astmatik a mám velký problém s páteří, nějaké cvičení nezvládám, jsem ráda, že dojdu pěšky do 1 patra. Nemám žádné vedlejší účinky, nemám průjem, nic. Přes to mám pocit, že 3 kila za měsíc je málo. nebo ne?

  1. heda

   pro Janu – ahoj, já beru alli už měsíc a váha hlásí mínus 5 kilo. Ale řekla bych, že tři kila jsou úplně v pohodě. Taky tomu sportování moc nedám, protože to nesnáším:) Začala jsem na radu jedné své známé více chodit. Občas vystoupím o pár zastávek dřív a domů dojdu pěšky nebo se jdu jen tak projít do města. Super, je na to měření, kolik jsem toho ušla, krokoměr. Držím ti palce:)

  2. iveta

   Já jsem s Alli spokojená, za měsíc jsem zhubla 3kg. Nevím jestli je to přímo přípravkem, nebo tím, že jsem se začala hlídat v jídle. Jím pravidelně 3x denně, + 2 malé svačinky a výsledky jsou znát. Jinak pohyb neřeším, zatím mě zaměstnává prcek. Jdu si koupit druhé balení a chci v užívání pokračovat, protože co jsem přestala brát alli, přestala jsem si i hlídat jídlo. Je to pro mě určitá podpora. A průjem jsem měla jenom jednou a to příliš tučným jídlem.

 96. katerina trnkova

  JA PREJU VSEM HODNE STESTI,,PROTOZE PO UZIVANI TETO DIETNI KURY MAM PRAVDEPODOBNE SILNY ZANET STREV…HODNE TO BOLI,,NEDA SE JIST A ANI MOC CHODIT..

 97. Jana

  Ahoj všichni Allíci!
  Tak už i já jsem si ho koupila, tudíž se stávám Allíkem. Jsem opravdu zvědavá !!! Pozorně jsem si přečetla celou diskusi a věřím, že to funguje…..uvidím kam se po užívání budu klonit já, resp. ke kterým zkušenostem a názorům….dobrým, špatným…. Tak trochu doufám a zárověň si přeju, že spíše k těm dobrým. Nebojte se, určitě dám vědět!
  Jen ještě dotaz závěrem (už se tady sice objevil, ale bez odpovědi) Miluju bílé vínko a netuším, jestli je možná u užívaní Allí konzumace…..Máte-li někdo zkušenost, děkuji za odpověď. Jana

  1. Eliška

   Tak co, už jsi se zesrala? 😀 😀 😀

 98. guci

  jeto super alli

 99. Péťa

  Ahoj,chtěla jsem se zeptat na názory ,zda mám šanci zhubnout s Alli ,pokud měřím 163 a vážím 58.Po tom, co jsem tady četla ,mi přijde ,že je efekt jen u více obézních lidí.
  Co myslíte?
  Moc děkuju za názory : ))

  1. heda

   ahoj, je to fakt pro ty tlustý lidi jako sem byla já. měla jsem při 158 cm skoro 80 kilo:(

 100. marcela

  Alli mě zklamalo měla jsem akorát potíže které neumím specifikovat akorát, že jsem musela nosit vložku abych se nepo.

  1. eva

   u mě se taky projevily tyhle potíže, ale když jsme si pohlídala tuky, tak už bylo v pohodě:)

 101. Dominik

  Ahojda ženy,holky a slečny.Je mi teprve 17 a už se trápím mírnou nadváhou,beru už tři týdny LIPOXAL EXTREME a pořád nejdou kila dolu,potřeboval bych od někoho,komu nějaké alli zbylo koupit levněji.Porotože když si dám lipoxal,tak mě z toho ukrutně pálí žaludek,je to strašná bolest někdy až k nevydržení.udržuji určenou dávku denně a stejně to nepomáhá,chodím cvičit 4 týdně,dodržuji zdravou stravu a sladký vůbec nejím.Má někdo stejný problém?Koukám že jsem tady jedinej chlap 🙂 hehe 🙂 Prosím o odpověď na e-mail: dominikwww@seznam.cz Spěchá. Předem děkuji a hodně štěstí v hubnutí

 102. Jana

  Ahoj – Alli je fajn, je ale jasné, že se musí dodržovat zdravější životní styl. Můj případ: V lednu jsem „našla“ na váze metrák a to mně zděsilo. Zašla jsem k doktorovi, o kterém ví, že mu nedělá problém naordinovat Xenical (musela jsem ho ale platit). Dostala jsem ho, a taky prášky na snížení chuti k jídlu. Ty mi pomohly během tak dvou týdnů přejít na opravdu menší porce jídla a k doktorovi se mi už podruhé nechtělo, tak jsem si zjistila, že je jako v Xenicalu stejná účinná látka i v Alli a funguje to… 15. května jsem o 15 kg lehčí a cítím se fakt fajn. CHtěla bych pokračovat, tak uvidím, jak se to povede. Jím tak, jak se doporučuje – tedy 5x denně malé porce, každý večer chvíli na rotopedu. Držím palce i ostatním!

 103. Katka

  Ahoj vsechny, ktere pokousite sve zdravi pomoci hubnoucich preparatu. Chci vam rict jen jedine. I Ja jsem o Alli uvazovala, ale stejne to je jen tahani z lidi penez. Efekt je po procteni teto diskuze mizivy a navic ty mastny prujmy…no fuj. Bohuzel i ja patrim mezi ty obezni baculky, na zacatku jsem mela 171/117, hruza, ja vim. Ale zacala jsem navstevovat nutricni poradnu, radikalne jsem upravila jidelnicek, zacala se vic hybat a i bez Alli jsem mela za prvni mesic dole 6 kilo. Ted behem druheho mesice to uz jde pomaleji, ale uz mam 108 kg a verim, ze bude lip. Sice to bude beh na hodne dlouhou trat, ale ja to vydrzim. Tak mi i bez Alli drzte pesti, jinak i ja vam vsem preji hodne uspechu ve shazovani tech nevzhlednych speku.

 104. katerina trnkova

  AHOJ,,JA VSEM DOPORUCUJI ALLI NEBRAT…JA OSOBNE SEM SKONCILA NA INFUZI A ANTIBIOTIKACH V NEMOCNICI SE ZANETEM TLUSTEHO STREVA…V NEMECKU UZ TENTO PRODUKT STAHLI Z PRODEJE,PROTOZE NEKOLIK LIDI SKONCILO SE STEJNOU DIAGNOZOU JAKO JA…TAK BACHA NA TO…

 105. simona

  holky ja vam to reknu takhle kazdy prasky,to jsou jen chcemie a sčím ti pomuze tak jinak uskodi,dulezity je nezrat jak prase hamburgry a tucna jidla ale hlavne pohyb,a ne sedet u televize jako kysna a nepotrebujete zadny alli podle me je to tahani penez,ja kdyz jsme pribrala 5kg navic,tak jsem doma tancovala,cvicila,posilovala,chodila na prochazky se psem,hlavne jsem si zmenila jidelnicek,a je to dobry…nespolehejte ze zhubnete jen tak diky alli to je jako kdyby jste chtely prestat kourit to musite sami prasky vam sou k hovnu staci se nad sebou zamyslet

 106. Ilona

  Alli je super… pomáhá od tuků a tak člověk po pár dnech zjistí co všechno ještě jí špatně (díky stolici). Nemá žádné vedlejší účinky, alespoň na mě. Jsem sice pod 28 BMI, ale Alli mi pomalinku pomáhá dát dolů ty 4 kg, kterých se nejsem po dvou dětech schopná se zbavit. Přeji hodně zdaru při hubnutí :o)

 107. Lili

  Ahojky, v příbal. letáku je napsané že by se již nějakou dobu před užívaním Alli mělo jíst zdravě aby se člověk vyhnul vedlejčím účinkům. Dnes jsem si Alli koupila a nevím jestli ho mám začít hned užívat a nebo raději týden předtím jíst opravdu zdravě. Budu ráda za každé zkušenosti s užíváním Alli, musím říct po že po přečtení vedlejších účinku z toho mám odcela strach. Díky 🙂

  1. eva

   ahoj, já  jsem si  před tím než jsem začala s alli psala co sním. tak se mi podařilo shodit i nějaké ty kila navíc. takže záleží na tobě. vedlejších účinků se nemusíš bát. když jsem si hlídala tuky, tak jsem neměla problémy:)

 108. Micha

  ahoj prodam alli dve baleni orig. zabalene , doktor mi to zakazal …puv. cena 1200 nyni 1000 , osobni predani v praze tel 728 894 095

 109. Lucie

  Od začátku roku držím nízkoenergetickou dietu o výši 5500 KJ. Zhubla jsem 5kg (při výšce 170 jsem měla 72kg). Poté se proces hubnutí zastavil – na celý měsíc. Snížila jsem příjem na 5000 KJ. Méně se již ani jíst nemá, veškeré jídlo si píši a vážím – nešvindluji !!!. Zhubla jsem další 1,5kg. Kombinuji s cvičením – rotoped min. 10min + protahovací cvičení dalších 15min + někdy trampolína. Nyní se proces opět zastavil, již 3 týdny nehubnu. Mám pevnou vůli, již 2x jsem zhubla po dětech – jednou 20kg, podruhé 23kg, zhubla jsem do posledního kila, stejným způsobem a šlo to!!! Nyní praktikuji naprosto stejný postup a nejde to!!!
  Poprvé zkouším prášky – Alli a jsem zvědavá na výsledek 🙂

  1. Eliška

   Ty nulo, až budeš pod 3 000 KJ, tak sem lez, že málo žereš. 5 000 KJ, kde jsi to viděla? Slone 😀 😀 😀

 110. jaja

  Prodám ALLI za 900,-(2balení,pův.cena 1300,-),nemůžu je brát,mám zdravotní problémy.V balení je 84tabletek,první je celé a z druhého je odebráno 7tabletek.Pokud má někdo zájem,pište na Renata.Machova@email.cz.Je mi to škoda vyhodit.

 111. martina

  Prodám Alli 81 tablet v baleni 84 (3 tablety jsem pouzila) kdo ma zajem at napise na Martinka.Si@seznam.cz na cene by se dohodlo :))

 112. pribkova bozena

  dobry den dostala jsem alli lek na hubnuti pouzivat ho nechci mam dve baleni nepouzite prodam ho za 600kc.dekuji

 113. Mirka

  Ahoj všichni, alli jsem si koupila, zkusila a už ho nechci ani vidět to co mi udělalo se střevama je hrůza. Takže kdyby měl někdo zájem prodám,ozvěte se na mirina.hudyna@seznam.cz. Je tam 82kapslí a celá výbava vlastně tak jak sem koupila. Cena 650,- Držím palce všem kterým alli pomáhá :-))

  1. Mikik

   Dostal jsem se na tuto stranku protoze o ali psalo iDnes.
   Mile damy – na co si vlastne stezujete? Nevim kde jste se o ali dozvedely, ale napr. v clanku iDnes jsou pruvodni znaky popsany. Ja beru Xenical jiz 10 mesicu (je o totez, ale skoro 2x silnejsi) a jde jenom o to si zvyknout. Ten az histericky vylev – jednou jsem si vzala a uz nikdy – nechapu co autorka ocekava. Pilulku Nicka Cartera co dal Ledvinovi (adela jeste nevecerela). Myslim, ze je zcela zbytecne delat tady zapornou reklamu zvlaste od tech ktere vzaly 2, 3 prasky a vubec nemaji zkusenosti. A zdravotni problemy? Kdyz se nekdo chce „lecit“ sam bez posouzeni lekare, at se nedivi. Xenical je na predpis a dava se po zdravotnim posouzeni. Tataz latka (jen v polovicni davce) a prodava se bez receptu?!? Mimochodem Xenical ted prodavaji za cca 900-1000 za stejne mnozstvi tobolek, tzn ali je silne predrazeno. A kdyz se naucite ho brat prave pri zacatku jidla (beru 2 denne pri sytejsich jidlech) myslim, ze po tydnu-14 dnech se to velice dobre usadi.

  2. Eliška

   Ty jsi taky frajerka, tady napíšeš, jak ti to rozhasilo střeva a vzápětí to nabízíš k odkoupení. Kdyby jsi napsala jedno a nebo druhé, tak prosim, ale obojí najednou? To se jentak nevidí 😀

  3. Lucia
 114. martasP

  Tak jsem taky absolvovala jedno balení Alli a jsem ráda, že jsem si nekoupila další, protože mimo ranních průjmů mě po 14i dnech neustále bolela hlava a to jsem brala jen 1 tabletu denně! Co by se mnou udělaly 3 tablety, to ani nechci vědět. Jsem migrenik a abych snědla 1 tabletu Alli a pak se ládovala práškami proti bolesti…to radši budu mít o nějaké to kg víc.

 115. Ladislava

  Jím ALLI asi 5týdnů a hubnu cca 1kg týdně, což je ideální. Ale musíte zároveň s ním držet nízkoenergetickou dietu. Pokud jíte hodně a neomezujete se, udělá vám se se střevama „průšvih“. Není to jen o tom jíst ALLI, nesmíte papat klobásky, uzeniny, tučná jídla. Takže je to zase o pevné vůli!!!

 116. miska

  Tak já Alli doporučuju je to určitě lepší než Lipoxal a podobné přípravky. Když s es Alli naučíte spolupracovat tak je to potom radost:-) Ze začátku jme se taky párkát skoro possss , ale bylo to jen mou chybou, že jsem neodhadla tuky v jídle. Teď v poho přidla jsem i trochu pohybu a celkově díky Alli ozdravila jídelníček a hubnu hubnu super 🙂

 117. Karolina

  Zdravim,jsem zdravotni sestra,je mi 22 let a jsem obezni nebo spise byla jsem obezni.Alli mi pomohlo shodit 30 kg za 4 mesice a uz rok si svou vahu drzim.Ale neznamenato,ze budete jist jak cunata a k tomu chroustat tabletky to se akorat z Alii poserete.Musite se snazit taky vy.Takze dostatek pohybu a uprava jidelnicku,ale ne hladoveni s takovou se dostavi akorat vyborny jojo efekt.Rozhodne neni zdravi skodlive.Ale zase kazdemu sednout nemusi,kazdy jsme jini…

 118. Petr

  Kdo si tady stěžuje na průjem po užívání ALLI, ten asi nečetl leták od toho přípravku a nezná princip jakým pomáhá hubnout. Jde totiž o to že pokud sníte příliš mastné jídlo, ALLI ten tuk „posbírá“ a pošle touto cestou rovnou ven. Tím zabrání jeho uložení v těle. Taky vás tím naučí co správně jíst a co je příliš mastné. Dalo by se asi i říct že ten kdo se po jídle neposral, jedl zdravě protože ALLI neměl co poslet ven 🙂

 119. Eva

  Mám 169/65, chci dolů 4 kg.Koupila jsem si Alli. Po přečtení vašich příspěvků mám divné pocity. Mám či nemám ? Trochu se bojím.

 120. Veronika Holeková

  Dobrý den,
  měřím 160cm a vážím 92kg.
  Než jsem porodila tři děti, tak má váha byla 60kg. Po porodech jsem hodně přibrala a nedaří se mi zhubnout. Teď bych chtěla a snažím se shodit zpátky na těch 60kg.Přemýšlela jsem, že bych si koupila Alli. Chci se zeptat, jestli po vysazení tohoto léku bych opět přibrala. A na jak dlouho bych měla přípravek používat a kolik to tak cenově vyjde. děkuji Veronika.

 121. Monika

  ahoj, koupila jsem si Alli, ale až jsem 1 tabletku snědla, zjistila jsem, že to brát nemůžu, protože se léčím se štítnou žlázou. Proto tomu, kdo má zájem, Alli prodám za 600,- Kč plus poštovné. V balení je ještě 83 prášků. Podle účinků, které jsem měla hned po tom prvním prášku, si myslím, že to fakt funguje. Tak neváhejte a zkuste to. Zkusit se má přece všechno.

  1. lucka

   Ahoj, mám zájem o koupi Alli, kdyžtak nabídněte na Naliaaa@seznam.cz, děkuju

 122. Njorun

  Zdravím 🙂
  Koupila jsem si Alli a musím říct že to funguje a hlavně v tom smyslu že to co jsem zhubla už jsem nenabrala…Vřele doporučuju, ale musím přiznat i to že když sníte něco opravdu tučného tak druhej den můžete stáčet pro Ceresol :DDD.

  1. stepanka

   Prosim Lipoxall nebo Alli? potrebovala bych shodit „rychle“ ale samozrejme s upravou zivotospravy, coz umim aby nebyl jojo efekt;)))

 123. Majka

  Zdravím, Alli je podvod. Xenical obsahuje 2x více látky než volně prodejný Alli, ale je vázaný na lékař.předpis.
  Ty kecy o hubnutí – to je sice fajn, že se člověk musí hýbat, ale nejlépe se hubne do 35let. pak už to jde hůře. Zvláště když máte po nějaké operaci, je jedno jaké – vezmou vám žlučník, dělohu, nebo slepák, vaječník, nebo začnete brát léky, zpočátku je rapidní pokles váhy, ale tak za rok, když už nemusíte žádnou dietu držet, jde váha nahoru.
  Já jezdím na kole, chodím do sauny, a lítám furt pěšky/auto nemám, to byl byla katastrofa s váhou/ a furt jsem v pohybu. Ale hubnout se mi nedaří, a to nejím sladké, kdysi jsem zhubla parádně když JSEM VYSADILA VŠECHNO PEČIVO A JEDLA MASO BEZ PŘÍLOH. PERFEKTNÍ. TO JEDINÉ SE MI OSVĚDČILO. A SAMOZŘ.HODNĚ ZELENINY. OVOCE NE,TO KVASÍ, A JE TŘEBA S NÍM OPATRNĚ. URČITĚ VYHODTE VŠECHNY MARGARÍNY A ŘEPKOVÝ A JINÝ RAFINOVANÝ OLEJ, Z TOHO JE AKORÁT TĚŽKÁ CUKROVKA/UMĚLÉ TUKY NAMÁHAJÍ SLINIVKU, A LIKVIDUJÍ JEMNÉ LANGERH.OSTRŮVKY, PAK DOCHÁZÍ K CUKROVCE 2.TYPU/ POTVRZENO KLINICKÝMI STUDIEMI. Zdravím a bojujte jako bojuju já!

 124. Marcela

  ahoj, já bych těm práškům moc nevěřila, možná že pomáhají, ale mě to prostě nesedí. Já jsem vyzkoušela krabičkovou dietu od firmy abc dieta a nemůžu si ji vynachválit, jídlo dovezou až domů a je dobré. Výborné to je pro lidi, kteří jsou hodně zaměstnaní a nemají čas si pro sebe vyvářet kvalitní stravu. tak to zkuste a držím palce

 125. Zuzana

  Dobrý den, prodám Alli – 84 x 60mg. Zásobník na tři tobolky na den a dietní plán je součást balení. Je pouze otevřená krabička s tobolkami, jinak je sada nová. Nevhodný dárek.
  Zájemkyně pište na squelee@email.cz

 126. HANKA

  NEŽ SEM ZAČALA BRÁT ALLI,NĚKDY VLEDNU SEM TOTU PROČÍTALA.PO TĚCH KOMENTÁŘÍCH SEM MĚLA STRACH TO BRÁT.ALE TED JE TO PŘESNĚ PŮL ROKU,DOBÍRÁM POSLEDNÍ BALENÍ ALLI A JSEM NAPROSTO SPOKOJENÁ.JEN MÁM TROŠIČKU VÍC POHYBU,O KAPKU MÍN JÍDLA A DÍKY ALLI 16KG ZA PŮL ROKU DOLE.ÚŽASNÁ VĚC!

 127. tana

  Dobrý den, prodám Alli – 84 x 60mg. Zásobník na tři tobolky na den a dietní plán je součást balení. Je tam 58 tobolek. Cena 420Kc. Osobni prevzeti v Liberci.

 128. jani

  Prodám přípravek na hubnutí Alli,nové balení 84tabl.po 60mg.Za 400kč.V balení je plastové pouzdro na tabl.+návod na použití.Osobní odběr v Praze,či zaslání poštou(navýšení o poštovné).Pište prosím na mail:Janifran@quick.cz

 129. D.

  Tak jsem si pročetla názory a jdu do toho 🙂 snažim se něco shodit a nejde to, snad Alla pomůže…

 130. Katka

  Prodám 2 balení Alli 84×60. NEPOUŽITÉ. Cena dříve 2500,- nyní 2000,- je možné se domluvit na jiné ceně. Pokud by jste chtěli jen jedno balení, tak by cena byla 900,-. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail Kattulka90@seznam.cz

 131. Katka

  Zdravím…prodám 2 balení nepoužitého alli 84×60. cena dohodou. zájemci pište na Kattulka90@seznam.cz

 132. Lenka

  Pokud by měl někdo zájem, prodám celé balení Alli (84 tobolek). Je celé, nenačnuté. Bohužel jsem ho koupila, ale není pro mě vhodný 🙁 Celé balení i s poštovným za 450,- lauretta@seznam.cz

 133. bubu

  Lidé tady píšou samé keci.Užívám alli už 3 týdny a mám dole 5 kilo samozřejmně že 3 týdně chodím do posilovny a mám upravený jídelníček ale určitě mi to pomáhá a jsem z alli spokojena.

 134. petrusha

  Já bych tuto pilulku brala jako takovou pomocnou berličku, určitě ne jako lék na hubnutí, který bez vaší úpravy jídelníčku vyřeší vaši nadváhu. Alli mi skutečně pomohlo. Zhubla jsem minulý rok z 88kil při výšce 160cm na 69kg. A to asi za 4měsíce. Pak jsem přestala s užíváním, mé BMI už bylo menší než bylo doporučováno v příbalovém letáku, takže jsem Alli přestala užívat. Je tedy zřejmé,že u mne zafungovalo, tak jak mělo. Dodržovala jsem nízkokalorickou a nízkoenergetickou stravu, tvořila si jídelníček dle kalkulačky na jednom webu. A tím, že jsem se opravdu držela stravy prosté většího množství tuku a sacharidů, se u mne projevily vedlejší účinky opravdu v malé či mizivé části. V této době jsem nesportovala,jen občas jezdila na rotopedu.Manžel se účastnil zahraničních stáží a nebyl přítomen doma, někdy i celý měsíc, takže péče o dvě děti mne zcela zaměstnávala. Na sport opravdu nezbyl čas, hlídací babičky a tetičky jsem něměla…..takže jak je vidět, šlo to i bez sportu. Zato jsem se snažila chodit na dlouhé procházky, jedno dítko v kočárku, druhé pěšky a na boardu.A ještě bych chtěla podotknout, že Alli u mne fungovalo, jako takový hlídač, někdo nebo spíše něco, co by mne kontrolovalo ( např. místo dietologa) neboť každé zaváhání či škobrtnutí ve stravě , se projevilo na záchodě. :-))
  Ještě mi chybí shodit cca 10kg, začínám nyní , tentokráte bez Alli, s tím, že již manžel nikam nejezdí , je doma a já konečně zpevním tělo a začnu cvičit. S kamarádkou nyní hledáme vhodný pohyb a vybíráme z nabídky u nás ve městě. Takže jako takové shrnutí bych napsala, že ten, kdo chce zhubnout, by měl upravit jídelníček …to je opravdu základ…. hýbat se, nejlépe cvičit, pokud to nejde jsou skvělé procházky nebo nordic walking a pokud potřebujete hlídaček na tuky ve vaší stravě, řekla bych, že z mého pohledu, a na to sousloví dávám veliký důraz, tedy z mého pohledu je Alli skvělým pomocníkem nikoli lékem.
  Přeji všem , aby se jim přebytečná kila podařila shodit. věk 32let

 135. Ivetka

  Ahojky, tak jsem si Alli koupila i po tom, co jsem to tu pročetla, a jsem s výsledkem fakt spokojená. Teď končím 4.týden, pilulku beru jen 2x denně při obědě a večeři, protože při snídani typu nízkotučný jogurt, kafe a jablko to nepovažuji za nutné. Jsem na klasické dietě bez bílé mouky, přehnaného množství cukru a tuku, prostě klasika. Papkám hodně bílkovin a zeleniny, ale taky si občas mlsnu: 1x řízek + salát (přiměřená porce na malý talířek), 1x malý chipsy, domácí závin, občas bagetka, sem tam kousek tmavé čokolády – když si po tom vezmu pilulku, tak je to v poho, jen vyjímečně malinko oranžového oleje (po tuňákové bagetě ani čokoládě ne, asi v tom není až tak kritické množství tuku) a náhon asi jako když si dám dva čaje na hubnutí:) nic co by se nedalo zvládnout. Právě když takhle občas ujíždím, nemám pocit, že bych se nějak omezovala, a nebo byla na nějak extra přísné dietě. Žádné „až zhubnu 10kg, tak si budu moct jíst, co budu chtít!“ a přežírat se pak jako čuník. Pohybu jsem přidala jen málo, sem tam cvičení. No a výsledky: za 4. týdny + 2x denně Alli + relativně zdravější strava + občas cvičení, občas hříšek = 6 kg dole. Já jsem spokojená. Je jasný, že tímhle tempem to půjde asi jen ze začátku, a brzy na sobě budu muset zamakat, aby šly dolů i další kila, ale nevidím důvod, proč v tom nepokračovat. Ostatně, stejnou dietu i stejnou frekvenci cvičení jsem dodržovala s většími hříšky cca rok, a váha byla stejná. Na přísnější dietu jsem najela 2 týdny před braním Alli, a dolů nešlo ani 0,5 kila. Takže pro mě je to jasné. Po ukončení 6ti měsíční kůry ještě napíšu:) Držte se, holky

 136. Dana

  Koupím Alli – nabídněte na …darsina@seznam.cz

 137. denisa

  ahoj, chchi se zeptat jestli muzu brat alli kdyz sem epilepticka a nemuzu konzumovat zadny alkoho…. a je vekove omezeny ????

 138. Petra

  Ahojky,

  Alli jsem včera dostala od mámy. Mám vše pročtené apod…. myslím že je to super věc, jak se naučit správně jíst apod…. už nějaký čas, jím pravidelně, tmavé pečivo, bilé maso, zeleninu apod… a chodím 2-3x týdne cvičit do fitka… váhu mám furt stejnou bych řekla, tekže doufám že mi alli pomůže. Dnes jsem vzala první pilulku. Chci se jen zeptat, bral jste někdo Alli, ikdyž podle té tabulky by jste to nepotřebovali???
  Děkuji za odpověď…

  1. Monika

   Ahoj Petro koupila jsem si alli minulý týden do tabulek nespadám podle nich mám normální váhu, ale.. měřím 164cm a vážím 71kg, po porodu mi zůstalo 10kg bojuji s něma už 2roky a nejdou dolů pořád jsem čekala až bude akce na alli jako loni, ale už jsem nevydržela a koupila si jedno balení beru od minulého týdne, žádný průjem jen ráno jdu asi dvakrát po sobě a je to řidší…., nejím nějak tučné hlídám se ale to jsem hlídala i před tím doufám, že mi to pomůže beru ho asi jen 2*denně např. namažu trošku másla na pečivo , nebo při obědě, fakt doufám, že zhubnu aspoň 5kilo do léta, dej vědět jak pokračuješ ty. držím palce chci to brát toho půl roku vyjde mi to akorát do léta.

  2. Monika

   Ahoj jak jste na tom s hubnutím s alli? beru měsíc a něco mám 2kila dole ale naspadám do tabulek dle alli, hlídám si kalorie. To jsem hlídala i před alli a dolů nešlo nic.Budu pokračovat teď je v lékárně dobrá cena.

 139. Verča

  Ahoj holky, koukám, že když některá z vás sportuje, tak ve většině případů chodí plavat. Ale zrovna plavání, pokud chcete zhubnout, tak není zrovna ta nejlepší varianta. Je to hlavně proto, že voda má něco kolem 26 stupňů a tělo se proti chladů brání právě tuk, zpevníte tělo, ale tuk nezmizí.

 140. Tereza

  Zdravím holky,Já sem Alli brala a mužu říct že,mně osobně pomohly ale, jeto určitě i OSTRAVĚ,když budete jíst to co máte a, né žádne mastný jídla atd,tak se vám to určitě podaří,k tomu chodit parkrát týdně cvičit tak to bude ,OK.DRžím vám všem PALCE.:))(Vyzkoušejte to aspoň měsíc)

 141. Martin

  Dobrý den,
  Musím uznat, že preparát xenical je jednička a jestli má přípravek Alli poloviční dávku budu ho brát hned po skončení pobírání Xenicalu. Vážil jsem 130 KG a byl jsem bezradný. Nyní po dvouměsíční kůře s Xenicalem vážím 116 kg a to je naprostá úleva pro můj organismus. Samozřejmě jsem upravil i jídelníček a dokonce si zajdu in na běžecký pás kde hodinu chodím rychlostí 7 km za hosinu. Xenical je prostě úžasnýa doporučuji tedy i přípravek alli

 142. Jana

  Dobrý den chci se zeptat.Mám rok a půl starou dcerku a jěště kojím ale pouze ráno jinam přes den ani na noc ani v noci ne prostě pouze ráno.Jestli je možné i při tomto kojení brát Alli nebo i když kojím takto brát to nemám.Děkuji za radu

 143. Katka

  Ahoj, já jsem Alli užívala vloni v létě a po dvou baleních jsem zhubla cca 12 kg. Po třetím balení už jen 2 kg, tak jsem toho nechala. Je pravda, že jsem k tomu nedržela žádnou dietu. Jsou to jediné pilulky, po kterých jsem shodila. Ale vedlejší účinky jsou opravdu nepříjemné a kvůli nim se mi do další dávky Alli už nechce. Ostatní určitě ví, o čem mluvím… Naštěstí jsem na mateřské a kdykoli si můžu odskočit. Ale komu toto nevadí, Alli doporučuji!!!!

 144. boom

  Zdravím,dnes jsem si koupila Alli a atále nevím,jak si mám vysvětlit pojem ,,žvýkací tablety“ 🙂 Můžete mi prosím poradit,zda se tedy mají cucat,rozkousat nebo jak to je?:)
  Díky Boom

 145. Terezka

  Ahoj lidičky,je tu někdo kdo si váhu po, praškách Alli udržuje?A kolik Kg,se vám podařilo nejvíc zhodit díky Alli.Ráda bych si je koupila.Známa je měla a moc si JE chválila,během měsíce měla dole 6kg.Držím vám všem palce 🙂

  1. jajinka72

   Ahojky, já jsem brala ALLI asi měsíc, zároveň jsem se snažila držet dělenou stravu. Brala jsem max. 2 tabletky denně…s obědem a večeří, nesportovala jsem. Zhubla jsem 4 kg a ty si stále držím. Dnes jsem nasadila ALLI znovu, protože ještě nějaké to kg potřebuji sundat. Jen mě po něm posledně dost často bolela hlava, tak uvidím jak to bude teď.

  2. Lenka

   Já jsem si Alli koupila a vůbec na mě nezabral:-( spíš mně po něm aji bylo zle a měla jsem průjem. Tak jsem vyzkoušela jiný..XLS Medical. Upravilo se mi zažívání a podařilo se mi po měsíci shodit 4 kg přesto, že váha už mi stála několik měsíců a nešla dolů. Neměla jsem tolik chuť k jídlu a hlavně na sladké. Také jsem se necítila tak nafouklá. Určitě tento přípravek doporučuji všem, kteří mají také problém uhlídat své chutě na sladké a mají potíže se zažíváním.

 146. Jitule

  zdravím chci se zeptat zda je tu někdo,kdo bral Alli ,víc než 1měsíc ,a kolik Kg ,se mu podařilo nejvíce s Alli zhodit.chtěla bych si Alli taky koupit,myslíte že jde zhazovat Kg,rychle pokud vám je 21let? slyšela jsem že když je člověk starší tak to jde pomaleji.děkuji za odpovědi.preji všem hodně štěstí.:-))

 147. kika

  Ahojky:)Chtěla bych se zeptat od kolika let se Alli doporučuje?:)Je mi teprve 16:) Takže se k vuli postavě nechci zničit celá.A ti, kteří jste zhubli v jakých partiich prosím?:)Předem moc děkuji KIKA

 148. Radu

  zdravím.neska sem si koupila alli.mam 170cm a 70kg a je mi 20let..vzdy jsem mela neco pod 60kg ale pred rokem jsem kuli nemoci nabrala…od te doby se tech 10kg navic snazim shodit ale nejak se mi to nedari:/ proto poprve zkousim cestu prez prasky..tak uvidime jestli zafunguje i u me nebo to bylo jen vyhozeni penez..budu unformovat;)

  1. Denule

   Ahoj, mám sníženou funkci štítné žlázy. Nabrala jsem cca 5 kg a ne a ne je zhubnout. Měřím 170/62 kg. Nikdy jsem problémy s hubnutím neměla, proto mě teď štve, že váha se ani nehne. Jím zdravě, nepřežíram se, pohybu mám celkem dost…:-( Myslíte, že by mi Alli pomohl?

 149. Monika

  za tři něsíce s alli 6kg dolů ještě tak 4 a končím, fakt pomáhá, ale hlídám kalorie upozornuji, na cvičení čas nemám, ale hodlám začít po skončení a alli

 150. Helča

  Ahoj
  Tak jsem si tady pročetla co píšete a jdu teda také zkusit Alli,snad to půjde s ním dolů,když obahuje co Xenical,před 4 lety mi ho napsala lékařka, a opravdu mě pěkně nastartoval a cítila jsem se po něm skvěle.Zhubla jsem tenkrát 25 kg.Je fakt,že čím je člověk starší,tím to jde hůře a o to co jsem bojovala tenkrát,mi hormonální léčba vrátila zpět v podobě 15 kg nahoru a nejde to dolů. Je mi 39let a při výšce 168 cm,mám 92 kg a k tomu sedavé zaměstnání. Takže je Vám jasné,že mé BMI opravdu na mě křičí.-)) tak mi držte palce. Určitě dám vědět,jak jsem dopadla. Helí

 151. Jitka

  dobry mužu brat alli když beru antidepresiva 10 mg??a na tlak leky??

 152. Lenka

  Alli mi poprvé pomohlo.Koupila jsem si po čase druhé balení,ale nyní beru prášky na vysoký tlak a to mi už nedělá moc dobře.Proto prodám zbytek 61 žvýkacích tablet. Cena 500,-Kč meil petlachovama@seznam.cz

 153. Lenka

  Alli mi před dvěma lety pomohlo, zhubla jsem 12kg, po úpravě stravy a hodně jsem jezdila na kole. Nyní jsem po antidepresivech přibarala hrozných 30kg a nedaří se mi zhubnout, alli jsem si koupila včera a pomalu chci zhubnout na mou výchozí váhu 70kg. Mám jen takový dotaz nebo spíš postřeh. Alli obsahuje 60mg orlistatu, což je polovina orlistatu obsaženého v léku na předpis Xenical. Po užití dvou tablet allipřed jídlem se z něj tudíž stává Xenical. Mám pravdu? Co si o tom myslíte vy?

  1. Magda

   Leni, máte zajímavou myšlenku, to by mě také zajímalo.

   Jinak patřím k zastáncům, mně ALLI před rokem a cosi taky dost pomohlo, ale fakt jsem jedla 5xdenně, malé porce, hodně jsem se snažila mít ten jídelníček pestrý a zapisovala jsem si každou sklenici vody (já a pitný režim – hrůza, kdysi jsem za den vypila třeba 0,2l..) Já teď hubnu do svatby, sice né mojí, ale motivace je to jak blázen:) Hodně úspěchů všem:)

  2. Magda

   jinak mě ještě napadlo, zkuste pít japonský čaj hannasaki. krom toho, že pomáhá spalovat (mám kamarádku, která čistě na něm a bez extra diet shodila dobrých 15 kg během asi půl roku), je fakt výborný a krom toho, že vás donutí dodržovat pitný režim, má i spoustu dalších výhod:)

  3. monika

   DOBRY DEN,ALLI,NEBO ORLISTAT JE UPLNE SUPER,MUSIM SE PRIZNAT,UZ SKORO DVA ROKY BERU PO DVOU TABLETACH A JSOU DNY,KDY JICH SNIM AZ OSM,CPU SE TOTIZ STALE 🙂 JSEM STALE STEJNA A TENTO LEK MI POMOHL MOC PRI DIETE,ZHUBLA JSEM SNAD DVACET KG A TED UZ JEN UDRZUJI 🙂 TAKZE JSEM S ALLI,ORLISTATU TEZ UDELALA XENICAL 🙂 I MNE TO NAPADLO A TAKY TO TAK BERU 🙂

 154. Kateřinka

  Dobrý den,Alli jsem brala loni asi 4 měsíce a zhubla jsem 17 kilo ale je pravda že jsem se musela velice dost omezovat v jídle a hlavně 3 týdně cvičit..Teď se chystám znovu a moc se těším :-DDD

 155. lucie

  Dobrý den, minulý rok jsem zhubla přes 20 kg a nyní opět chci pokračovat v hubnutí do zdravé váhy mi zbýva ještě 20kg. Koupila jsem si Alli a jde mi po ní váha nahoru, používám 2 týdny. Jím, piju a cvičím. Kde je chyba? Prosím odpovědi na můj email: angelot89@seznam.cz

 156. Míša

  Já jsem taky nemohla zhubnout a podařilo se mi to s jednou poradnou STIHLI … zhubla jsem 11 kg. bez omezení jíst co mi chutná a nehrozí jojo efekt 🙂

 157. jirina

  Dobryden pršky alli my stršne pomohli ale nejsou k sehnani v žadne lekarne ani na internetu a nevim kde je mam sehnat

 158. bara

  muze se brat alli kdyz se bere i antikoncepce

Přidávání komentářů není povoleno.