Dánský výrobce PharmaNord uvedl na trh doplněk stravy s dvojím účinkem „Bioaktivní Duo Slim“. O co se jedná — jsou to vlastně dva výrobky v jednom: tablety na den s obsahem 375 mg výtažku ze zeleného čaje a 200 mg L-karnitinu, a dále tobolky na noc s obsahem 600 mg konjugované kyseliny linolové (CLA, C. L. A.). Doporučené dávkování je 2 tablety během dne a 4 tobolky na noc.

Bioaktivní Duo Slim

Jak to funguje

Podle údajů výrobce má účinná látka z výtažku zeleného čaje (EGCG, epigalokatechin galát) schopnost svyšovat metabolismus tuků, stejně tak i L-karnitin, který by měl zvyšovat přísun tuků do mitochondrií, kde dochází k jeho energetickému využití. Od konjugované kyseliny linolové (CLA) se zase očekává vyšší spalování tuků během spánku, a to až o 12%.

Recenze, diskuze

Produkt se intenzivně inzeruje teprve krátkou dobu, a tomu odpovídá zatím málo informací v internetových diskuzích — pokud máte s tímto doplňkem stravy vlastní zkušenosti, vaše komentáře jsou vítany pod tímto článekem. Z toho, co se dalo vyčíst, byly ohlasy mírně pozitivní, uživatelky si pochvalovaly omezení chuti k jídlu a mírný formující účinech (břicho, boky). Další informace by se měly dát najít i na samostatném webu www.duoslim.cz — v současné době bohužel mimo provoz.

Cena

Doporučená cena pro standardní balení 30 tablet + 60 tobolek je cca 530 Kč, v kamenných lékárách se dá pořídit o něco laciněji, při nákupu na internetu bývá sleva až 100 Kč. Vzhledem k doporučené dávce, toto balení vystačí na 15 dní.

45 komentářů do diskuze k příspěvku
„Bioaktivní Duo Slim“

  1. Ivona napsal:

    S pravidelným cvičením, musím vřele doporučit, pokud máte doma váhu, která měří i poměr svalů a tuků v těle, uvidíte výsledek už po 24 hodinách.Dle mé osobní zkušenosti, je to přípravek který má smysl!!!

Vložit komentář do diskuze