Lipoxal Extreme II

Lipoxal Extreme II (Walmark) je doplněk stravy s inovovaným složením, který inzerován jako prostředek pro „extrémní a rychlé odbourávání podkožního tuku“. Obsahuje extrakty ze zeleného čaje, guarany a synefrin z plodů divokého pomeranče. Komplex extraktů termogenních látek má stimulovat tukový metabolismus (zelený čaj, guarana, kakao, zázvor) a zvýšenou produkci tělesného tepla (Synefrin). L-karnitin hraje roli v metabolismu tuků a tím by měl pomoci přeměňovat uvolněné tuky v energii. Komplex antioxidantů spolu s výtažky z červeného ženšenu podporují krevní oběh, zmírňují stres a udržují vysokou mentální výkonnost.

Diskuse uživatelů, zkušenosti

Lipoxal xtreme II (Walmark)Nadšení výrobce pro účinky jeho vlastního produktu je podloženo zkušenostmi uživatelů, ovšem nesmíme mít nerealistická očekávání. Je běžné, že účinek doplňků stravy je individuální a že závislý také na další faktorech (pohybová aktivita, stravování). Ostatně u všech podobných výrobků je třeba počítat s tím, že různé „spalovače tuku“ se asi při ležení na gauči neuplatní. Vlastní zkušenosti můžete přidat do diskuse pod článkem.

Inovované složení výrobku Lipoxal Xtreme II

Zelený čaj extrakt, fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, zázvor extrakt, guarana extrakt, extrakt z plodů Citrus aurantium (divoký pomeranč), karboxymethylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, kakao extrakt, Panax ginseng (ženšen) extrakt, L-karnitin tartrát, olivové listí extrakt, korejský ženšen červený, kyselina stearová a stearát hořečnatý (látky protispékavé), titanová běloba (barvivo), polyethylenglykol, oxidy a hydroxidy železa, košenila (barviva), mastek.

Doporučené dávkování Lipoxalu Xtreme II

– 1 tableta 3x denně u osob s váhou do 60 kg
– 2 tablety 2x denně u osob s váhou nad 60 kg
První dávku užívejte ráno společně se snídaní, druhou dávku přibližně po 6 hodinách, společně s obědem. Tobolky zapijte dostatečným množstvím vody. Dávka 4 tobolky/den by se neměla překračovat. Citlivé osoby by neměly tento doplněk užívat na lačno.

Omezení (kontraindikace), příbalový leták

Osoby s následujícími potížemi by měly zvážit užívání z důvodu dráždění: Žaludeční vředy, chronický zánět žaludku, jícnový reflux, Crohnova nemoc, ulcerosní kolitida, alergie na zázvor, astma, obecně – potravinová alergie nejasného původu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty.
Příbalový leták
ke stažení.

Lipoxal Xtreme II – cena, akce

Obvyklá cena balení 60 tobolek je okolo 550 Kč, v internetových lékárnách jsou nyní (situace na podzim 2012) jsou akční ceny mezi 300 a 400 Kč. Občas se v akci dá sehnat i větší balení 120 tobolek s bonusem +30 tobolek zdarma.

Publikováno 5.1.2012, aktualizováno 23.9.2012.

Pozn.: Výrobky řady Lipoxal patří podle auditu firmy IMS Health dlouhodobě (2008-2012) k nejprodávanějším produktům na hubnutí v České republice. Info o Lipoxalu viz web www.lipoxal.info.

5 Komentářů

 1. kalina

  já jsem teda nezhubla ani kilo…

  1. Martina

   Ani já nezhubla… A to cvičím skoro denně..

 2. misana

  Máte zkušenosti?

 3. vlasta

  Brala jsem lipoxal buster a zhubla jsem za dva měsíce 8 kilo. Ale musela jsem pro to něco udělat. Cvičila jsem 2 týdně a nejedla a nepila jsem sladké a mastné výrobky to vše 🙂 byla jsem sním spokojená

 4. lenka.cepickova@email.cz

  Je to jen tahání peněz z peněženek.Naopak po něm přibírám.

Přidávání komentářů není povoleno.