Ovoce acai berry snižuje únavu a pomáhá při hubnutí

Plody palmy acaí jsou silným antioxidantem a pomáhají i při hubnutí. Antioxidanty z Acai berry pomáhají neutralizovat volné radikály, a tím chránit jednotlivé buňky v těle. Acai podporuje činnost srdce a cév, zlepšuje zažívání a čištění střev, přispívá ke snížení váhy a hladiny cholesterolu. Komplex základních aminokyselin a minerálů a stopových prvků přispívá ke zdravé pleti, dále správné funkci svalů a také jejich regeneraci. Acai Berry Thin je doplněk stravy, který obsahuje ovoce acai berry.

Acai Berry ThinAçaí je palma, která roste v brazilské oblasti Paraná a v Amazonii. Její plody označované jako „acai berry“ (nebo assai berry) jsou po dozrání jsou barvy tmavě purpurové a připomínají naše borůvky. V oblasti Amazonie je acai berry velmi oblíbené ovoce.

Lisováním se z plodů získává tmavě purpurová šťáva. Pro léčebné účely se plody acai berry šetrně suší mrazem (lyofilizují).

Účinky, které se přisuzují ovoci acai berry

  • Acai berry má výrazné antioxidační vlastnosti, chrání buňky před poškozením, je vhodný pro nadměrně zatěžovaný organismus – doporučeno pro kuřáky, manažery nebo sportovce.
  • Podporuje metabolismus, upravuje potíže se zažíváním, má příznivý vliv při zvýšeném cholesterolu a hlavně pomáhá při hubnutí.
  • Snižuje únavu, zvyšuje koncentraci.
  • Doplňuje nedostatek vitamínů a minerálů.
  • Posiluje oslabený kardiovaskulární systém.

Cena a dostupnost Acai Berry Thin

Upozornění
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Více informací na stránce Acai Berry Thin.

Recenze zákazníků na Acai Berry Thin

„Dobrý den, Acai Berry Thin jsem si u Vás objednala již podruhé, jsem s ním spokojená, za dobu, co ho užívám, jsem zhubla 7 kg samozřejmě jsem změnila i jídelníček…nemám chuť na sladké, nepřejídám se. Vážila jsem 74 kg, teď mám 67 a hodlám v tom pokračovat dál a Váš produkt Acai Berry si objednám určitě i příště…“

„Kapsle Acai Berry Thin nebyly určené mne, ale mamince, podepsaly se jí ani ne tak na váze jako spíše na obvodu – přes pas zhubla o 11 cm a stehno se jí zmenšilo o 7 cm, proto jsem jí objednala další Acai Berry. Je s ním velmi spokojena a hlavní je, jak pro ni tak i pro mne, že se necítí už tolik unavená a oslabená. Mnohokrát vám děkujeme za zaslání tohoto produktu, který všem doporučujeme…“

Další recenze…

Více o výrobcích z plodů palmy acaí najdete na specializovaném webu
www.berry-acai.eu.