Diskusní poradna Omlazení

Když hubnete, občas rada a podpora — byť i cizích lidí — přijde vhod. A kam se čtenářky internetových obrátí asi nejdříve? No přece zase na Internet. Kdo se nebojí odhalit své ledví, může se obrátit třeba na server Omlazení.cz.

Omlazení.cz je diskusní server zaměřený na oblasti, které nás alespoň virtuálně omladí, pro čtenářky (a čtenáře) tohoto blogu bude zřejmě nejdůležitější částí sekce věnovaná zdravému životního stylu. Zde najdete diskuse a rady na témata pohyb a formování postavy, diety a hubnutí nebo kuchařské recepty. Kdo si nechá poradit a je ve své dietě úspěšný, může se svého nepotřebného (příliš velkého) oblečení zbavit v bazaru.

No a ti nejúspěšnější se mohou propracovat až do fóra Svatba. (Teď mne napadá, že alespoň pro muže je velmi případné, že fórum Svatby je zařazeno do sekce Zdravý životní styl: bylo totiž statisticky prokázáno, že ženatí muži žijí déle. Teď by to ještě chtělo statistku, jak jsou na tom s délkou života vdané ženy oproti svobodným.)

A na závěr ještě to nejdůležitější: veškerá diskuse je přísně moderovaná, takže kvalita diskuse by měla být zaručena. Takže byste neměly být zahlceny přílišným nesmyslným plkáním nebo haldami reklamních nabídek na „zaručené“ dietní postředky.